Visa kūrybinė veikla prasideda nuo judesio!

„Kia“ kuria automobilius ir siūlo aplinkos neteršiančius mobilumo sprendimus. Pristatome įkvepiančius novatoriškus produktus ir patogias bei naudingas paslaugas, demonstruojančias mūsų įsipareigojimą saugoti didžiausią kiekvieno žmogaus vertybę – laiką.

Nuo gimimo patenkame aplinką, kurioje mus supa įkvėpimas, aistra ir entuziazmas. Noras augti ir tobulėti atitinka kiekvieno „Kia“ darbuotojo visame pasaulyje mąstyseną. Kiekvienas yra pasiryžęs kasdien siekti kompanijos užsibrėžtų tikslų.

„Kia“ turi ilgametę automobilių gamybos patirtį, tačiau iš tiesų viskas prasidėjo nuo dviračių gamybos 1944 metais.

Jau 75 metus aprūpiname žmones transporto priemonėmis. Su pasididžiavimu siūlėme ir siūlome sprendimus, kurie leidžia jiems lengviau judėti iš vienos vietos į kitą, mažina juos skiriančius atstumus ir leidžia stiprinti tarpusavio ryšius.

Kaip jau galėjote įsitikinti, judėjimas visuomet buvo mūsų kompanijos širdyje, o žmonių aprūpinimas transportu visuomet išliks svarbi verslo dalis. Nepaisant mūsų industrijos laukiančių pokyčių, ši nuostata nesikeis.

Žmonija evoliucionavo judėdama. Dažnai teko keisti gyvenamąją vietą, kartais netgi kirsti ištisus žemynus. Noras ir poreikis judėti užkoduoti žmonių genuose.

Judėdami mes pažįstame pasaulį, išgyvename naujų patirčių, sutinkame naujų žmonių, atrandame netikėtų perspektyvų. Tai mus įkvepia.

Judėjimas susijęs su nuolatiniais pokyčiais. Gyvenamoji vieta ir mus supanti aplinka nuolatos keičiasi, o tai neišvengiamai paliečia ir mus.

Judėjimas suteikia laiko apmąstymams. Judėjimas išjudina minčių srautą, įkvepia ir skatina progresą.

„Kia“ tiki, kad judėjimas atneša naujas idėjas. Todėl mes sukūrėme erdvę, kurioje Jus galėtų lankyti įkvėpimas ir atsirastų daugiau laiko idėjų pavertimui realybe.

Tai mūsų pagrindinis tikslas.

Siekiame sukurti erdves, kurios įkvėptų mūsų klientus. Tai turi būti ne tik mūsų gaminiai, bet ir pardavimo salonai, kuriuose klientai gali artimiau susipažinti su mūsų sukurtais produktais.

Esame tam, kad suteiktume naudingas ir patogias paslaugas, kurios Jums atneštų maksimalų įkvėpimą. Tai - kartu su šeima ir draugais praleidžiamas laikas, kelionės ar tiesiog malonios poilsio akimirkos.

Atsinaujinusi KIA taps daugiau nei tiesiog automobilių gamintoja. Mes tapsime mobilumą įkūnijančiu prekės ženklu.

Suprasdami klientų mobilumo poreikius ir kurdami savo gaminius bei paslaugas, galime pasiūlyti patogių sprendimų, kurie tausoja vertingiausią kiekvieno žmogaus resursą – laiką.

Ir tai nėra vien tik žodžiai. Tai – tikslas, kurio sieksime visomis įmanomomis priemonėmis.

Judėjimas yra „Kia“ mąstysenos dalis. Jis apima visus mūsų darbuotojus, nepalikdamas nuošalyje nei vienos srities visoje kompanijoje.

Norime nuolat judėti į priekį, siekti dar daugiau ir tobulėti – toks yra į augimą orientuotos kompanijos tikslas.

Tikime, kad toks požiūris yra artimas ir mūsų klientams.

Tai – progresyviai mąstantys, optimistiškai nusiteikę žmonės, kurie linkę keistis patys, kad prisitaikytų prie sparčiai besikeičiančio gyvenimo. Į priekį juos varo naujos idėjos ir dar neišbandytos galimybės.

Siekiant tikslų, mums gyvybiškai svarbu likti ištikimiems savo vertybėms.

Viskas prasideda nuo to, kad pažadai virsta darbais, kurių pavyzdžius matome kiekvieną dieną.