OPTIMA

PRISTATYMAS
 • VISIŠKAI NAUJAS „KIA OPTIMA“. TOKS PAT NAUJOVIŠKAS, KAIP IR JŪS Didinti
  VISIŠKAI NAUJAS „KIA OPTIMA“. TOKS PAT NAUJOVIŠKAS, KAIP IR JŪS

  Jūs dirbate sunkiai. Ir sumaniai. Tą patį turėtų daryti ir Jūsų automobilis. Stilingas naujasis „Kia Optima“ ne tik pilnas spinduliuojančių idėjų, technologijų ir gudrių būdų palaikyti ryšį, bet ir siūlo šiuolaikines saugumą ir patogumą užtikrinančias technologijas, kad važiavimas būtų visiškai be įtampos. Jis sukurtas tam, kad Jums padėtų, kad išnaudotų visas galimybes sėkmei pasiekti.

 • NIEKADA NESTOVĖKITE VIETOJE Didinti
  NIEKADA NESTOVĖKITE VIETOJE

  Versle pirmasis įspūdis turi lemiamą reikšmę. O ilgalaikiai įspūdžiai dar didesnę. Naujojo „Kia Optima“ išvaizda apjungia sportiškumą su išraiškingais kontūrais ir šiuolaikine apdaila – neišdildomas dizainas išskirtiniams asmenims.

 • VISIŠKAI NAUJAS INTERJERAS Didinti
  VISIŠKAI NAUJAS INTERJERAS

  Naujajame „Optima“ interjere ypatingas dėmesys skiriamas aukštai kokybei ir subtilioms detalėms, kurios viršija net reikliausio asmens lūkesčius. Šiuolaikinis stilius, dar didesnė erdvė, aukščiausios klasės medžiagos ir naujausios technologinės inovacijos naująjį „Kia Optima“ padaro tikru reprezentaciniu automobiliu.

Ankstesnis Kitas

AKCENTAI
 • „BI-LED“ PRISITAIKANTYS ŽIBINTAI SU AUTOMATINIU SPINDULIO LYGIO KOREKTORIUMI Didinti
  „BI-LED“ PRISITAIKANTYS ŽIBINTAI SU AUTOMATINIU SPINDULIO LYGIO KOREKTORIUMI

  Naktį būkite labiau pastebimas su dinaminiais posūkio žibintais, kurie automatiškai priderina šviesos spindulį prie kelio posūkių, kitų automobilių šviesų ir kelio sąlygų. Tiesiog dar viena ryški idėja, kad naujasis „Optima“ būtų saugesnis.

 • PAGERINTA GARSO IZOLIACIJA Didinti
  PAGERINTA GARSO IZOLIACIJA

  Mėgaukitės ramybe ir tyla. Naujojo „Optima“ salonas didžiuojasi mažiausiu triukšmo ir vibracijos (NVH) lygiu, kad važiuojant galėtumėte atsipalaiduoti ir mėgautis vairavimu.

 • PATOGUMAS IŠTISUS METUS Didinti
  PATOGUMAS IŠTISUS METUS

  Priekinės sėdynės su ventiliacija. Sėdynės dabar dar patogesnės – priklausomai nuo oro, naujojo „Optima“ salono priekinėse sėdynėse cirkuliuoja šiltas arba šaltas oras; tokiu būdu užtikrinama, kad Jums niekada nebus per karšta ar per šalta.

 • MOBILIŲJŲ TELEFONŲ BELAIDĖ ĮKROVIMO SISTEMA Didinti
  MOBILIŲJŲ TELEFONŲ BELAIDĖ ĮKROVIMO SISTEMA

  Visą dieną prašnekėjote telefonu ir nuolatos turite tikrinti akumuliatoriaus būklę? Tai praeitis. Naujajame „Optima“ savo telefoną galite įkrauti tiesiog padėję jį ant centrinės konsolės.

 • AUKŠČIAUSIO LYGIO GARSO SISTEMA Didinti
  AUKŠČIAUSIO LYGIO GARSO SISTEMA

  Kas pasakė, kad darbas ir linksmybės nedera? Su pasirenkama „Harman Kardon“ galinga 590 W aukščiausio lygio garso sistema galite atsiduoti muzikos aistrai ir būsimose verslo kelionėse mėgautis aukščiausios kokybės garsu.

Ankstesnis Kitas

TECHNOLOGIJA
 • PARKAVIMO PAGALBOS SISTEMA Didinti
  PARKAVIMO PAGALBOS SISTEMA

  Dabar išmaniajai parkavimo pagalbos sistemai (SPAS) galite patikėti net ir automobilio pastatymą. Važiuojant atbuline eiga ir statant automobilį lygiagrečiose ar skersinėse parkavimo vietose, parkavimo sistema automatiškai naudoja šonuose įtaisytus ultragarso daviklius, todėl dabar automobilį galima pastatyti visiškai nenaudojant rankų! Jums tereikia spausti akceleratoriaus pedalą ir stabdį.

 • AKTYVI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA Didinti
  AKTYVI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

  Nuimkite koją nuo pedalų ir leiskite „Optima“ autopiloto režimui kuriam laikui perimti valdymą – su ASCC sistema, kuri palaiko pastovų greitį ir radaru, kuris išlaiko pastovų atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio.

 • AUTONOMINIS AVARINIS STABDYMAS Didinti
  AUTONOMINIS AVARINIS STABDYMAS

  Kaip ir visi geriausi pagalbininkai, kurie sužino apie kliūtį kelyje anksčiau už Jus, „Optima“ AEB sistema iš anksto nustato galimus susidūrimus ir prireikus pradeda stabdyti savarankiškai.

 • 360° PARKAVIMO PAGALBOS ĮRANGA Didinti
  360° PARKAVIMO PAGALBOS ĮRANGA

  Kas tahate, et teil oleks alati täielik ülevaade kõigest? Optima mõlemal küljel olevad kaamerad annavad teile 360° linnulennuvaate teid ümbritsevast alast parkimise ajal või kiirustel alla 20 km/h.

Ankstesnis Kitas

ĮKRAUNAMO KIA OPTIMA DIZAINAS
 • NAUJOVIŠKAS DIZAINAS Didinti
  NAUJOVIŠKAS DIZAINAS

  Kia Optima įkraunamo hibridinio automobilio dizainas stebina ir kometos greičiu perkelia į naują lygmenį. Viename automobilyje išmaniai sutalpintas puikus dizainas, tvarumas ir naujausia hibridinė technologija. Pasiruoškite susipažinti su tokiu įkraunamu hibridu, kokio nesate matę!

 • ĮKRAUNAMO AUTOMOBILIO DIZAINAS Didinti
  ĮKRAUNAMO AUTOMOBILIO DIZAINAS

  Stilingai aerodinamiškas! Apgalvotos formos užtikrina ne tik energijos tausojimą, bet ir puikų korpuso dizainą. Ryškios mėlynos detalės pabrėžia aplinkos tausojimo idėją ir automobilio dizainą.

Ankstesnis Kitas

 • PARTNERIS, KURIUO GALITE PASITIKĖTI

  Automobilis atliko griežtus patikimumo ir atsparumo testus, naująjį „Kia Optima“ siūlome įsigyti su išskirtine ilgiausia rinkoje garantija. Ji visiškai užtikrins Jūsų dvasios ramybę ir padengs viską nuo priekinio buferio iki automobilio galo. Galiojimo metu ją galima perduoti kiekvienam naujam savininkui, todėl nutarę paduoti automobilį gausite maksimalią jo vertę.

B (MPI)
15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ
B (T-GDI)
15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ
D (CRDi)
30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ

 

Variklis Versija Pavarų dėžė Kuras Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina € Speciali kaina €
1.6 CRDi 7DCT MY19TX SunroofAutomatinėDyzelinas4,3-4,7112-12333 94030 940
KIA automobilio garantija: 7 metai, iki 150.000 km ridos. Pirmiesiems 36 mėnesiams ridos apribojimai netaikomi. Kainos būti 21% PVM. Rekomenduojamos mažmeninės kainos. KIA Auto AS pasilieka teisę keisti kainas ar įrangą bei gali nutraukti kokio nors modelio pardavimą be išankstinio pranešimo.
Dimension image
Dimension image

Ratlankių dydis Padangų gamintojas Padangų dydis Ant sausos dangos Ant šlapios dangos Klasė Rezultatas
16 Kumho 215/60R16 C B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/twobar.png 71
16 Nexen 215/60R16 C B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/twobar.png 70
17 Continental 215/55R17 E A https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/twobar.png 71
18 Michelin 235/45R18 E A https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Vehicles/OPTIMA-2016/Colors/kia_optima_my17_18_alloy_wheel_8907_47901.jpg 71