360° view

PRISTATYMAS

PRISTATYMAS
 • Didinti

  Jūs dirbate sunkiai. Ir sumaniai. Tą patį turėtų daryti ir Jūsų automobilis. Stilingas naujasis „Kia Optima“ ne tik pilnas spinduliuojančių idėjų, technologijų ir gudrių būdų palaikyti ryšį, bet ir siūlo šiuolaikines saugumą ir patogumą užtikrinančias technologijas, kad važiavimas būtų visiškai be įtampos. Jis sukurtas tam, kad Jums padėtų, kad išnaudotų visas galimybes sėkmei pasiekti.

 • Didinti

  Versle pirmasis įspūdis turi lemiamą reikšmę. O ilgalaikiai įspūdžiai dar didesnę. Naujojo „Kia Optima“ išvaizda apjungia sportiškumą su išraiškingais kontūrais ir šiuolaikine apdaila – neišdildomas dizainas išskirtiniams asmenims.

 • Didinti

  Naujajame „Optima“ interjere ypatingas dėmesys skiriamas aukštai kokybei ir subtilioms detalėms, kurios viršija net reikliausio asmens lūkesčius. Šiuolaikinis stilius, dar didesnė erdvė, aukščiausios klasės medžiagos ir naujausios technologinės inovacijos naująjį „Kia Optima“ padaro tikru reprezentaciniu automobiliu.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

AKCENTAI

AKCENTAI
 • Didinti

  Naktį būkite labiau pastebimas su dinaminiais posūkio žibintais, kurie automatiškai priderina šviesos spindulį prie kelio posūkių, kitų automobilių šviesų ir kelio sąlygų. Tiesiog dar viena ryški idėja, kad naujasis „Optima“ būtų saugesnis.

 • Didinti

  Mėgaukitės ramybe ir tyla. Naujojo „Optima“ salonas didžiuojasi mažiausiu triukšmo ir vibracijos (NVH) lygiu, kad važiuojant galėtumėte atsipalaiduoti ir mėgautis vairavimu.

 • Didinti

  Priekinės sėdynės su ventiliacija. Sėdynės dabar dar patogesnės – priklausomai nuo oro, naujojo „Optima“ salono priekinėse sėdynėse cirkuliuoja šiltas arba šaltas oras; tokiu būdu užtikrinama, kad Jums niekada nebus per karšta ar per šalta.

 • Didinti

  Visą dieną prašnekėjote telefonu ir nuolatos turite tikrinti akumuliatoriaus būklę? Tai praeitis. Naujajame „Optima“ savo telefoną galite įkrauti tiesiog padėję jį ant centrinės konsolės.

 • Didinti

  Kas pasakė, kad darbas ir linksmybės nedera? Su pasirenkama „Harman Kardon“ galinga 590 W aukščiausio lygio garso sistema galite atsiduoti muzikos aistrai ir būsimose verslo kelionėse mėgautis aukščiausios kokybės garsu.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

TECHNOLOGIJA

TECHNOLOGIJA
 • Didinti

  Dabar išmaniajai parkavimo pagalbos sistemai (SPAS) galite patikėti net ir automobilio pastatymą. Važiuojant atbuline eiga ir statant automobilį lygiagrečiose ar skersinėse parkavimo vietose, parkavimo sistema automatiškai naudoja šonuose įtaisytus ultragarso daviklius, todėl dabar automobilį galima pastatyti visiškai nenaudojant rankų! Jums tereikia spausti akceleratoriaus pedalą ir stabdį.

 • Didinti

  Nuimkite koją nuo pedalų ir leiskite „Optima“ autopiloto režimui kuriam laikui perimti valdymą – su ASCC sistema, kuri palaiko pastovų greitį ir radaru, kuris išlaiko pastovų atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio.

 • Didinti

  Kaip ir visi geriausi pagalbininkai, kurie sužino apie kliūtį kelyje anksčiau už Jus, „Optima“ AEB sistema iš anksto nustato galimus susidūrimus ir prireikus pradeda stabdyti savarankiškai.

 • Didinti

  Kas tahate, et teil oleks alati täielik ülevaade kõigest? Optima mõlemal küljel olevad kaamerad annavad teile 360° linnulennuvaate teid ümbritsevast alast parkimise ajal või kiirustel alla 20 km/h.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

ĮKRAUNAMO KIA OPTIMA DIZAINAS

ĮKRAUNAMO KIA OPTIMA DIZAINAS
 • Didinti

  Kia Optima įkraunamo hibridinio automobilio dizainas stebina ir kometos greičiu perkelia į naują lygmenį. Viename automobilyje išmaniai sutalpintas puikus dizainas, tvarumas ir naujausia hibridinė technologija. Pasiruoškite susipažinti su tokiu įkraunamu hibridu, kokio nesate matę!

 • Didinti

  Stilingai aerodinamiškas! Apgalvotos formos užtikrina ne tik energijos tausojimą, bet ir puikų korpuso dizainą. Ryškios mėlynos detalės pabrėžia aplinkos tausojimo idėją ir automobilio dizainą.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

7 metų garantija

 • PARTNERIS, KURIUO GALITE PASITIKĖTI

  Automobilis atliko griežtus patikimumo ir atsparumo testus, naująjį „Kia Optima“ siūlome įsigyti su išskirtine ilgiausia rinkoje garantija. Ji visiškai užtikrins Jūsų dvasios ramybę ir padengs viską nuo priekinio buferio iki automobilio galo. Galiojimo metu ją galima perduoti kiekvienam naujam savininkui, todėl nutarę paduoti automobilį gausite maksimalią jo vertę.

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS INTERVALAI

B (MPI)
15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ
B (T-GDI)
15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ
D (CRDi)
30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ

 

Variklis KLASĖ Pavarų dėžė Kuras Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina €
1.6 T-GDI 7DCT MY19EX7DCTBenzinas6,114024 490
1.6 CRDi 7DCT MY19EX7DCTDyzelinas4,311225 990
1.6 T-GDI 7DCT MY19Comfort Pack7DCTBenzinas6,114027 490
1.6 CRDi 7DCT MY19Comfort Pack7DCTDyzelinas4,311228 990
1.6 T-GDI 7DCT MY19TX7DCTBenzinas6,114031 490
1.6 CRDi 7DCT MY19TX7DCTDyzelinas4,311232 990
KIA automobilio garantija: 7 metai, iki 150.000 km ridos. Pirmiesiems 36 mėnesiams ridos apribojimai netaikomi. Kainos būti 21% PVM. Rekomenduojamos mažmeninės kainos. KIA Auto AS pasilieka teisę keisti kainas ar įrangą bei gali nutraukti kokio nors modelio pardavimą be išankstinio pranešimo.

MATMENYS

PADANGŲ ŽENKLINIMAS

Ratlankių dydis Padangų gamintojas Padangų dydis Ant sausos dangos Ant šlapios dangos Klasė Rezultatas
16 Kumho 215/60R16 C B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/twobar.png 71
16 Nexen 215/60R16 C B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/twobar.png 70
17 Continental 215/55R17 E A https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/twobar.png 71
18 Michelin 235/45R18 E A https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Vehicles/OPTIMA-2016/Colors/kia_optima_my17_18_alloy_wheel_8907_47901.jpg 71