Kaip veikia įkraunamas hibridinis automobilis?

Iš tinklo įkraunamo hibridinio automobilio (Plug-in hybrid, PHEV) veikimo principas yra panašus į paprasto hibridinio: benzininis variklis veikia išvien su elektros motoru bei baterija. Iš tinklo įkraunamo automobilio baterija yra daug didesnė, nei paprasto hibridinio, tad jis vien elektra gali įveikti apie 50 kilometrų. Tai - pakankamas atstumas kasdieninėms kelionėms mieste, o benzininio variklio dėka galima įveikti ir daug didesnį atstumą.

Kaip ir paprasto hibridinio automobilio, „plug-in“ hibrido baterija gali būti įkraunama važiuojant. Vis tik, norėdami maksimaliai išnaudoti sistemos privalumus, bateriją įkraukite naudodami elektros lizdą – visiškas jos įkrovimas turėtų trukti iki 3 val. Tai atlikę, galėsite mėgautis pigesniais elektra įveikiamais  kilometrais, taip pat turėti retoms ilgesnėms kelionėms pritaikytą benzininį variklį. Idealu.

 

Kokie yra įkraunamo hibrido privalumai?

 

LANKSTUMAS

Įkraunamas hibridinis automobilis yra idealus pasirinkimas, jei dar nesate pasiruošę naudotis tik elektra varomu modeliu. Su įkraunamu hibridu galite įveikti apie 50 km naudodami tik elektros energiją – tai daugiau nei pakankamas atstumas daugeliui kelionių. O jei planuojate ilgesnę kelionę, galite naudotis benzininio variklio privalumais.

 

VAŽIAVIMAS SU NULINĖMIS EMISIJOMIS

Didžiajai daliai Jūsų kelionių bus naudojama tik elektra – tai prisideda prie geresnės oro kokybės urbanizuotose vietovėse.

 

PIGU NAUDOTI

Elektra yra gerokai pigesnė už benziną ar dyzeliną. Naudojant tik elektrą, Jūsų kelionė gali kainuoti tris kartus pigiau, nei tik vidaus degimo variklį turinčiu automobiliu.

 

ĮKRAUKITE NAMIE

Įkrovimas namie yra svarbus privalumas. Įsivaizduokite, kad kiekvieną rytą atsikeliate žinodami, jog galite 50 km įveikti naudodami tik elektrą. Degalinę pasieksite lengvai, net jei neturite pakankamai degalų. Tiesiog pradėkite krovimą grįžę namo, o Jūsų automobilis atliks visa kita.

 

ATPALAIDUOJANTIS VAŽIAVIMAS

Naudodami tik elektrą, PHEV automobiliai yra išskirtinai tylūs ir sukuria atpalaiduojančią atmosferą. Vairavimas yra paprastas, nes elektros varikliai pasiekia didžiausią sukimo momentą visame sūkių diapazone – tai užtikrina sparčią akceleraciją.

 

VISIŠKAI NAUJAS „XCEED PLUG-IN HYBRID“
 • SUSIPAŽINKITE SU MODERNIUOJU HIBRIDU Didinti
  SUSIPAŽINKITE SU MODERNIUOJU HIBRIDU

  Regeneracija lėtėjimo ir stabdymo metu išsaugo kinetinę energiją, kuri papildomai įkrauna baterijas. „Coasting Guide“ programa analizuoja Jūsų maršrutą ir praneša, kai galite nuimti koją nuo pedalo.

 • ĮKROVIMO BŪSENA: PAPRASTA Didinti
  ĮKROVIMO BŪSENA: PAPRASTA

  Mėgaukitės paprastu įkrovimu namuose ar viešoje stotelėje. Kintamos srovės įkrovimo stotelėje bateriją iki 100 proc. įkrausite maždaug per 2 val. 15 min. Išorėje matomos 3 prietaisų skydelio viduryje įmontuotos LED lemputės informuoja apie įkrovimo būseną bei baterijos įkrovos lygį.

 • ATRASKITE ŠVARIĄJĄ ENERGIJĄ Didinti
  ATRASKITE ŠVARIĄJĄ ENERGIJĄ

  Pirmąją „Kia“ Europoje surinktą įkraunamą hibridinę jėgainę sudaro 8,9 kWh talpos baterija, 44,5 kW galios elektros variklis bei 1.6 GDI benzininis variklis su šešių laipsnių dvigubos sankabos pavarų dėže. Sistema pasiekia 141 AG, o automobilis iki 100 km/val. įsibėgėja per 11 sek. Daugybę kasdieninių kelionių galite įveikti naudodami tik elektrą.

Ankstesnis Kitas

 • Didinti
  "JBL PREMIUM" GARSO SISTEMA

  Aštuonių garsiakalbių, tobulai suderintų aiškiam, skaidriam garsui Kia XCeed PHEV salone, "JBL Premium" garso sistema taip pat turi pažangią "Clari-Fi" aukštos raiškos muzikos atkūrimo technologiją.

 • BELAIDIS TELEFONO KROVIKLIS Didinti
  BELAIDIS TELEFONO KROVIKLIS

  Mėgaukitės patogiu belaidžiu krovimu, paprasčiausiai padėdami savo išmanųjį ant centrinės konsolės kroviklio kol vairuojate. Jūs netgi būsite įspėtas, jei paliksite įrenginį ant įkroviklio išlipant iš automobilio.

 • Didinti
  "ANDROID AUTO™" IR "APPLE CARPLAY™" SISTEMOS

  Mėgaukitės prieiga prie savo telefono programėlių bei funkcijų automobilio informacinių pramogų sistemoje, įskaitant navigaciją, balsu valdomus skambučius ir žinutes, muziką, vaizdo įrašų transliacijas ir dar daugiau.

 • 12,3 COLIŲ SKERSMENS SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS Didinti
  12,3 COLIŲ SKERSMENS SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS

  Visuomet informuotas realiu laiku: šis vientisas ekranas turi ypač tikslias elektronines greičio ir tachometro skales. Be to, jis rodo navigacijos informaciją, audio aparatūros informaciją, skambučius ir kontaktus, detalią kelionės informaciją, automobilio diagnostinius įspėjimus bei iššokančius papildomus pranešimus.

 • IŠMANI BAGAŽINĖ (40:20:40 PROPORCIJOMIS ATSILENKIANČIOMIS SĖDYNĖMIS) Didinti
  IŠMANI BAGAŽINĖ (40:20:40 PROPORCIJOMIS ATSILENKIANČIOMIS SĖDYNĖMIS)

  Atidarykite savo 426 litrų bagažinę be vargo - ir be rankų. Bagažinės dangtis atsidaro automatiškai, pajutęs išmaniuosius automobilio raktelius. Galite įkelti savo krepšius ar bagažą net neieškodami raktelių.

 • šILDOMOS IR VĖDINAMOS SĖDYNĖS Didinti
  šILDOMOS IR VĖDINAMOS SĖDYNĖS

  Komfortas ištisus metus, nepaisant oro lauke: priekinės ir galinės sėdynės gali būti šildomos šaltomis dienomis. Tuo tarpu vasarą, odinės priekinės sėdynės gali būti vėdinamos.

 • VAIRAVIMO REŽIMO PASIRINKIMAS Didinti
  VAIRAVIMO REŽIMO PASIRINKIMAS

  Sukurtas pakelti jūsų vairavimo malonumą į kitą lygmenį, vairavimo režimo pasirinkimas padidina vairavimo dinamiką, suteikdamas didesnį akseleratoriaus pedalo jautrumą bei optimizuoja vairo jautrumą.

Ankstesnis Kitas

FUNKCIJOS
 • IŠMANI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA SU Didinti
  IŠMANI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA SU "STOP &GO" TECHNOLOGIJA

  Važiuokite "autopilotu" saugiai ir sklandžiai su šia inteligentiška sistema, kuri reguliuoja greitį ir atstumą iki automobilio priekyje, pati automatiškai akseleruoja ir stabdo.

 • AKLOSIOS ZONOS SUSIDŪRIMO ĮSPĖJIMAS Didinti
  AKLOSIOS ZONOS SUSIDŪRIMO ĮSPĖJIMAS

  Ši sistema naudoja sensorius automobilio šonuose bei gale, informuodama jus vizualiais ir garsiniais signalais apie kliūtis aklojoje zonoje, taip palengvindama rikiavimąsi į kitas eismo juostas ir prisidėdama prie saugumo.

 • IŠLIKIMO EISMO JUOSTOJE PAGALBININKAS Didinti
  IŠLIKIMO EISMO JUOSTOJE PAGALBININKAS

  Ši technologija įspėja apie nesąmoningą pasitraukimą iš eismo juostos be jokio perspėjimo, tiesiog pakeisdama automobilio važiavimo kryptį, kad jis išliktų savo eismo juostoje.

 • VAIRUOTOJO NUOVARGIO MONITORINGO SISTEMA Didinti
  VAIRUOTOJO NUOVARGIO MONITORINGO SISTEMA

  Ši sistema stebi vairuotojo vairavimo stilių ir atpažįsta koncentracijos sumažėjimą. Aptikus nuovargio ir dėmėsio praradimo simptomus, ji parodys įspėjimo apie nuovargį simbolį ir garsiniu signalu paskatins padaryti pertrauką.

 • PRIEKINIO SUSIDŪRIMO ĮSPĖJIMAS Didinti
  PRIEKINIO SUSIDŪRIMO ĮSPĖJIMAS

  Ši sistema geba aptikti potencialų pavojų priekyje ir įspėja jus apie galimą susidūrimą ir netgi panaudoja maksimalią stabdymo jėgą bandant sustabdyti automobilį ar sumažinti žalą avarijos atveju.

 • GALINIO VAIZDO MONITORIUS SU DINAMINIU PARKAVIMOSI PAGALBININKU Didinti
  GALINIO VAIZDO MONITORIUS SU DINAMINIU PARKAVIMOSI PAGALBININKU

  Galinio vaizdo kameros pagalba su atvaizduotomis menamomis važiavimo trajektorijomis visuomet valdykite situaciją parkuojantis atbulomis.

 • EISMO JUOSTOS SEKIMO PAGALBININKAS Didinti
  EISMO JUOSTOS SEKIMO PAGALBININKAS

  Ši sistema žengia didžiulį žingsnį link pusiau automatizuoto vairavimo. Važiavimas per transporto spūstis tampa lengvesnis ir saugesnis, sistemai kontroliuojant akseleraciją, stabdymą ir vairavimą atsižvelgiant į transporto priemones, važiuojančias priekyje.

 • TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBININKAS Didinti
  TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBININKAS

  Pradėkite matyti išmaniau: Tolimųjų šviesų pagalbininkas automatiškai perjungia tolimąsias ir artimąsias šviesas pagal kitus automobilius ir vairavimo sąlygas, suteikdamas geriausią įmanomą matomumą saugesniam vairavimui naktį.

 • ARTĖJANČIOS KLIŪTIES VAŽIUOJANT ATBULOMIS PERSPĖJIMO SISTEMA Didinti
  ARTĖJANČIOS KLIŪTIES VAŽIUOJANT ATBULOMIS PERSPĖJIMO SISTEMA

  Kol važiuojate atbulomis iš parkavimo vietos ar garažo, radarų pagalba sistema įspės apie potencialų jums pavojų keliančių transporto priemonių artėjimą.

 • PARKAVIMOSI PAGALBOS SISTEMA Didinti
  PARKAVIMOSI PAGALBOS SISTEMA

  Ši sistema parkavimąsi padaro lengvesniu nei bet kada. Lygiagretaus, kampinio ir statmenaus parkavimosi pagalbai ji naudoja priekinius, šoninius ir galinius sensorius. Viskas, ką turite daryti - kontroliuoti greitį, stabdymą ir perjungti pavaras.

 • IŠMANUS GREIČIO RIBOJIMO ĮSPĖJIMAS Didinti
  IŠMANUS GREIČIO RIBOJIMO ĮSPĖJIMAS

  Su šia sistema laikytis greičio ribojimo ženklų tampa gerokai lengviau. Ji naudoja įmontuotą kamerą kelio ženklų atpažinimui ir aiškiai atspindi informaciją navigacijos ekrane bei prietaisų skydelyje.

Ankstesnis Kitas

 •  "KIA" 7 METŲ GARANTIJA

  Kiekvienas Kia XCeed PHEV savininkas gauna mūsų unikalią 7 metų/150 000 km ridos naujo automobilio garantiją (iki 3 metų neribotą, nuo 4 metų - 150 000 km). Ši garantija galioja ir kitiems savininkams, taip užtikrinant puikią automobilo kainą antrinėje rinkoje.

B (PHEV)

15 000 KМ / 12 MĖNESIŲ

 

Modelis Kuras Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina €
1,6 GDI 6DCT TXHibridinis automobilis (benzinas)Automatinė1,404 (combined)31,91 (combined)39 990
Dimension image
Dimension image

* Tam tikrais atvejais benzininis variklis gali automatiškai įsijungti net ir esant įjungtam EV režimui. Tai gali įvykti, kai baterijos įkrovimo lygis tampa mažesnis už minimalią leistiną ribą, automobiliui sparčiai bėgėjantis arba yra reikalinga šiluma automobilio salono šildymui.

* „Kia“ elektromobiliuose (EV), hibridiniuose modeliuose (HEV) ir įkraunamuosiuose hibriduose (PHEV) įmontuotos aukštos įtampos ličio jonų baterijos pritaikytos ilgalaikei eksploatacijai. „Kia“ baterijoms suteikiama 7 metus arba 150 000 km galiojanti garantija, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau. „Mild hybrid“ technologijos hibridiniuose modeliuose (MHEV) naudojamoms žemos įtampos (48 arba 12 V) baterijoms „Kia“ suteikia 2 metų garantiją be ridos apribojimų. „Kia“ užtikrina, kad elektromobilių ir įkraunamų hibridų baterijos garantijos laikotarpiu išlaikys nemažiau 70 proc. įkrovimo talpos. Sumažėjusi hibridinių ir MHEV modelių baterijų talpa nėra laikoma garantiniu gedimu. Siekiant išvengti galimo talpos sumažėjimo, siūloma vadovautis naudotojo vadove pateikiamomis rekomendacijomis.