NAUJASIS KIA E-NIRO
 • NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS Didinti
  NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS

  Kia e-Niro su 64kWh talpos baterija gali nuvažiuoti iki 455km atstumą, o važiuojant miesto režimu - net iki 615 km. Su 39,2kWh talpos baterija nuvažiuojamas atstumas – 289 km, miesto sąlygomis – iki 405 km.

 • KAIP ĮKRAUTI Didinti
  KAIP ĮKRAUTI "KIA E-NIRO"?

  Per 42 min baterijos pakraunamos iki 80%. Prijungus automobilį prie 80kW ar galingesnės įkrovos stotelės, automobilio baterijos per 42 min. įsikrauna nuo 20 iki 80 proc.

 • DIDŽIAUSIA PRIEKABOS MASĖ Didinti
  DIDŽIAUSIA PRIEKABOS MASĖ

  e-Niro gali tempti iki 300 kg masės priekabą

 • BAGAŽO TALPA Didinti
  BAGAŽO TALPA

  451-1405 l talpos bagažinė.

Ankstesnis Kitas

DIZAINAS
 • ELEKTRINIS KROSOVERIS Didinti
  ELEKTRINIS KROSOVERIS

  Naujasis Kia e-Niro tvirtai jaučiasi bet kokiame kelyje. Tai automobilis, derinantis savyje krosoveriams būdingas savybes, tokias kaip bėgeliai ant stogo. Aklinos priekinės grotelės suteikia puikias aerodinamines savybes. Specialios oro paėmimo angos su strėlės formos LED dienos šviesomis ir mėlynais ankcentais aiškiai sako: tai elektromobilis.

 • MĖGAUKITĖS MODERNIA ERDVE Didinti
  MĖGAUKITĖS MODERNIA ERDVE

  Visa jums reikalinga informacija, tokia kaip likęs nuvažiuoti atstumas, baterijos pakrovimo lygis, naudojama energija, yra aiškiai rodomi 7" skersmens prietaisų skydelio ekrane ir 10.25" skersmens lietimui jautriame navigacijos erkane. Centrinėje konsolėje įtaisyti tokie intuityviai valdomi įtaisai kaip pavarų keitimo ratukas bei elektrinio stovėjimo stabdžio jungiklis, Interjere jaukią atmosferą sukurti padės skirtingų spalvų foninis apšvietimas.

 • ERDVĖ IR UNIVERSALUMAS Didinti
  ERDVĖ IR UNIVERSALUMAS

  Erdvė yra ta prabanga, kuria gali mėgautis kiekvienas Kia e-Niro savininkas. Vairuotoją džiugins aukšta sėdėjimo pozicija, o keturiems keleiviams užtikrinama gausi erdvė galvos ir kojų srityse. 451 litro talpos bagažinėje pakaks vietos visiems daiktams - tai viena erdviausių bagažinių tarp visų elektromobilių. Galinės sėdynės gali būti nulenkiamos proporcija 60:40, tokiu atveju atsiveria net 1405 litrų erdvė bagažui.

Ankstesnis Kitas

 • 100% ELEKTRINIS - 100% NUOSTABUS Didinti
  100% ELEKTRINIS - 100% NUOSTABUS

  Atraskite sumanių patogumų ir puikių atradimų pasaulį. Naujasis Kia e-Niro suteikia jums puikią dinamiką, greitą krovimą ir galimybę nuvažiuoti toli be papildomo krovimo. Mėgaukitės kelionėmis erdviame, stilingame ir unikaliai tyliame salone. Važiuokite be jokių emisijų. Tvarus vairavimas dar niekada nebuvo toks malonus.

 • PATOGUS KROVIMAS Didinti
  PATOGUS KROVIMAS

  Galite naudotis standartiniu arba greito krovimo buitiniu automobilio įkrovikliu namie arba krauti automobilį daugelyje viešų elektromobilių krovimo stotelių su CCS jungtimi Lietuvoje. Naudojantis trifaziu buitiniu automobilio krovikliu akumuliatoriai iki 100% pakraunami per 9,5 val. Akumuliatoriaus įkrovimo indikatorių priekinio stiklo apačioje galite stebėti net nelipdami į automobilį.

 • LENGVA PRIEŽIŪRA IR GARANTIJA Didinti
  LENGVA PRIEŽIŪRA IR GARANTIJA

  Nereikia jokių tepalo keitimų, jokių reguliavimų - naujasis Kia e-Niro reikalauja tik minimalios priežiūros. Ir nepamirškite - jūs mėgausitės gamykline net 7 metų garantija, kuri galioja ne tik automobiliui, bet ir jo baterijoms.

Ankstesnis Kitas

 • ATRASKITE TYLAUS KOMFORTO PASAULĮ Didinti
  ATRASKITE TYLAUS KOMFORTO PASAULĮ

  Elektromobilio vairavimo pranašumas - mažai triukšmo ir vibracijų. Patirkite tylą, kurios įprastu varikliu varomi automobiliai paprasčiausiai negali pasiekti. Naujasis Kia e-Niro yra tylus ne tik dėl to, kad tai elektromobilis. Mes papildomai apsaugojome saloną nuo pakabos keliamo triukšmo ir vibracijų. Tiesiog lipkite vidun ir atsiribokite nuo likusio pasaulio.

 • IŠMANUS REGENERACINIS STABDYMAS Didinti
  IŠMANUS REGENERACINIS STABDYMAS

  Taupo energiją, įkrauna baterijas ir leidžia mėgautis vairavimu be rūpesčių - naudojantis tik vienu pedalu. Galite pasirinkti vieną iš keturių regeneracinio stabdymo režimų, kad pakrautumėt baterijas kinetinės energijos pagalba. Nerūpestingam vairavimui mieste pasirinkite "vairavimo vienu pedalu" režimą: tiesiog atleiskite koją nuo akseleratoriaus ir automobilis ims stabdyti. Veikdama kartu su išmania greičio palaikymo sistema regeneratyvaus stabdymo programa pati pasirenka stabdžių regeneracijos lygį, atsižvelgiant į priekyje važiuojančių automobilių greitį.

 • SPORTIŠKAS ĮSIBĖGĖJIMAS Didinti
  SPORTIŠKAS ĮSIBĖGĖJIMAS

  Pajuskite elektrinės galios jaudulį. Nebūtina siekti maksimalių variklio apsukų ir perjunginėti pavarų: tiesiog mėgaukitės žaibiška akceleratoriaus reakcija. Elektros variklis leidžia iš vietos iki 100 km/h įsibėgėti vos per 7,8 sek. Naujasis Kia e-Niro yra ir greitas savo klasėje, galintis pasiekti maksimalų 167 km/h greitį.

 • KETURI VAŽIAVIMO REŽIMAI Didinti
  KETURI VAŽIAVIMO REŽIMAI

  Pritaikykite naująjį Kia e-Niro prie jūsų vairavimo stiliaus. Keturi unikalūs vairavimo režimai sukuria skirtingas važiavimo charakteristikas. Eco+ labiausiai tausoja baterijos energiją. Eco teikia pirmenybę energijos taupymui prieš sportiškumą. Comfort skirtas kasdieniam vairavimui. Sport teikia pirmenybę dinamiškam vairavimo malonumui.

Ankstesnis Kitas

 • EISMO JUOSTOS LAIKYMOSI PAGALBA (LFA) Didinti
  EISMO JUOSTOS LAIKYMOSI PAGALBA (LFA)

  Išlaiko saugų atstumą intensyvaus eismo metu. Vairavimas eismo spūstyje tapo lengvesnis ir saugesnis: Eismo juostos laikymosi pagalbos sistema - tai autonominė vairavimo sistema, kontroliuojanti automobilio greitį, stabdymą ir vairavimą pagal priekyje važiuojantį automobilį. Ji netgi pradeda judėti tada, kai pajuda automobilis, priekyje, jeigu jis stovėjo ne ilgiau kaip tris sekundes.

 • PRIEŠPRIEŠINIO SUSIDŪRIMO IŠVENGIMO PROGRAMA (FCA) Didinti
  PRIEŠPRIEŠINIO SUSIDŪRIMO IŠVENGIMO PROGRAMA (FCA)

  Priešpriešinio susidūrimo išvengimo programa (FCA) su pėsčiųjų/dviratininkų atpažinimo funkcija perspėja ir automatiškai stabdo automobilį, jeigu vairuotojas nereaguoja į kliūtį, taip padėdama išvengti ar bent sumažinti avarijos pasekmes. Radaras ir vaizdo kamera nustato potencialų pavojų automobilio kelyje, įskaitant pėsčiuosius, dviratininkus ir automobilius.

 • IŠMANI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC) Didinti
  IŠMANI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA (SCC)

  Išmani greičio palaikymo sistema su su variklio išjungimo sustojus funkcija "Stop & Go" (SCC) naudoja automobilio radarą ir reguliuoja greitį, kad išlaikytų vienodą atstumą nuo priekyje važiuojančio automobilio. Jeigu priekyje važiuojantis automobilis greitėja, jūsų naujasis Kia e-Niro irgi greitėja iki jūsų užduoto greičio. Jeigu jis lėtėja, jūsų automobilis irgi lėtėja iki visiško sustojimo, išlaikydamas saugų atstumą.

 • ILGŲ ŠVIESŲ PERJUNGIMO SISTEMA (HBA) Didinti
  ILGŲ ŠVIESŲ PERJUNGIMO SISTEMA (HBA)

  Ilgų šviesų perjungimo sistema (HBA) atpažįsta priekyje važiuojančio automobilio šviesas ir automatiškai perjungia jūsų automobilio šviesas į artimąsias, užtikrindama geriausią apšvietimą neapakinant kitų eismo dalyvių.

 • ELEKTRINIS STOVĖJIMO STABDYS Didinti
  ELEKTRINIS STOVĖJIMO STABDYS

  Tiesiog paspauskite mygtuką ir stovėjimo stabdys aktyvuosis.

Ankstesnis Kitas

 •  PARTNERIS, KURIUO GALITE PASIKLIAUTI

  Kiekvienas naujojo Kia e-Niro savininkas mėgausis unikalia 7-erių metų automobilio garantija, įskaitant ir bateriją. Tai rodo, kaip mes pasitikime savo automobiliais ir technologijomis! Be to, garantiją jūs galite perduoti kartu su automobiliu naujam savininkui, jeigu jį parduotumėte.

 • 10,25'' NAVIGACIJA IR PUIKUS GARSAS Didinti
  10,25'' NAVIGACIJA IR PUIKUS GARSAS

  10,25" skersmens jutiklinis multimedijos ekranas yra aiškus ir patogus naudoti. Navigacija padeda pasirinkti maršrutą, jį optimizuoti ir suteikia daug naudingos informacijos. Puikų skambesį užtikrina 8 garsiakalbių JBL® Premium Sound garso sistema su Clari-Fi™ technologija. Navigacijos žemėlapiai septynerius metus atnaujinami nemokamai.

 • KIA IŠMANIOJO RYŠIO PASLAUGOS Didinti
  KIA IŠMANIOJO RYŠIO PASLAUGOS

  Visada pasiekiami, nesvarbu kur važiuojate. Kia komunikacijos sistema kartu su "Tom Tom Live Services" 10.25" jutikliniame ekrane suteikia informaciją apie automobilių įkrovos stoteles, greičio matavimo kameras, orą, transporto grūstis ir parkavimo vietas.

 • ANDROID AUTO IR APPLE CARPLAY Didinti
  ANDROID AUTO IR APPLE CARPLAY

  Nepertraukiamam jūsų išmaniojo telefono funkcijų valdymui. Android Auto™ and Apple CarPlay™ programos leidžia naudotis pritaikytomis programėlėmis nenukreipiant dėmesio nuo vairavimo. "Bluetooth" sistemos pagalba galite klausytis savo mėgstamos muzikos ir kalbėti telefonu.

 • BEVIELIS TELEFONO KROVIKLIS Didinti
  BEVIELIS TELEFONO KROVIKLIS

  Senka jūsų išmaniojo telefono baterija? Tiesiog padėkite jį specialioje vietoje centrinėje konsolėje. Dabar jis kraunasi, kai jūs vairuojate. Nereikia jokių laidų!

Ankstesnis Kitas

Kuras Baterijos talpa Modelis Pavarų dėžė Elektros energijos suvartojimas Kaina € Speciali kaina €
Elektros variklis39,2EXAutomatinė15,339 990
Elektros variklis39,2Comfort PackAutomatinė15,343 400
Elektros variklis39,2TXAutomatinė15,344 700
Elektros variklis64EXAutomatinė15,944 490
Elektros variklis64Comfort PackAutomatinė15,947 90040 900
Elektros variklis64TXAutomatinė15,949 20041 900

B (PHEV)

15 000 KМ / 12 MĖNESIŲ

 

Dimension image
Dimension image

„Kia“ elektromobiliuose (EV), hibridiniuose modeliuose (HEV) ir įkraunamuosiuose hibriduose (PHEV) įmontuotos aukštos įtampos ličio jonų baterijos pritaikytos ilgalaikei eksploatacijai. „Kia“ baterijoms suteikiama 7 metus arba 150 000 km galiojanti garantija, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau. „Mild hybrid“ technologijos hibridiniuose modeliuose (MHEV) naudojamoms žemos įtampos (48 arba 12 V) baterijoms „Kia“ suteikia 2 metų garantiją be ridos apribojimų. „Kia“ užtikrina, kad elektromobilių ir įkraunamų hibridų baterijos garantijos laikotarpiu išlaikys nemažiau 70 proc. įkrovimo talpos. Sumažėjusi hibridinių ir MHEV modelių baterijų talpa nėra laikoma garantiniu gedimu. Siekiant išvengti galimo talpos sumažėjimo, siūloma vadovautis naudotojo vadove pateikiamomis rekomendacijomis.