XCEED DIZAINAS
IŠORĖ
 • PRIEKIO DIZAINAS Didinti
  PRIEKIO DIZAINAS

  Stilius pirmiausia. Sukurtas vairuotojams, kurie gyvena azartiškai, naujojo Kia XCeed krosoverio stilius ir žaisminga asmenybė įneša tiek daug jaudulio vairuojant, kiek dar neįsivaizdavote.

 • Z FORMOS LED PRIEKINIAI IR PRIEŠRŪKINIAI ŽIBINTAI Didinti
  Z FORMOS LED PRIEKINIAI IR PRIEŠRŪKINIAI ŽIBINTAI

  Įkūnijantis visiškai naują išvaizdą, Kia XCeed priekinės dalies stilius inkorporuoja unikalų Z formos priekinių žibintų dizainą su "ledo kubelių" LED apšvietimu labiau kampuotoje formoje, su išskirtiniais priešrūkiniais žibintais šonuose.

 • VISUREIGIO STILIAUS GROTELĖS Didinti
  VISUREIGIO STILIAUS GROTELĖS

  Kitoks kiekvienoje detalėje. Ypač elegantiška sportiška išskirtinė SUV stiliaus priekinių grotelių forma suteikia ryškaus atletiško dailumo.

 • PRIEKINĖS GROTELĖS Didinti
  PRIEKINĖS GROTELĖS

  Kuo arčiau prieinate prie automobilio, tuo įdomiau atrodo jo naujų formų priekinė dalis: su tokiomis detalėmis kaip horizontalios didesnės oro paėmimo angos ir subtili matinė bamperio apačia papildo dar labiau pastebimas ir tvirtesnes groteles.

 • 18 COLIŲ 2 ATSPALVIŲ AŠTRIŲ FORMŲ LENGVO LYDINIO RATAI Didinti
  18 COLIŲ 2 ATSPALVIŲ AŠTRIŲ FORMŲ LENGVO LYDINIO RATAI

  Akį traukiantys lengvo lydinio ratlankiai, tobulai derantys prie Kia XCeed SUV stiliaus ratų arkų, yra tikrai ne kuklūs - jie aiškiai duoda suprasti, kad tai drąsus, išskirtinis krosoveris.

 • GALINĖS DALIES DIZAINAS Didinti
  GALINĖS DALIES DIZAINAS

  Išskirtinis net iš galo. Naujojo Kia XCeed krentantis į akis galinės formos dizainas su žema, kampuota sportiška forma ir išsiskiriančiu galiniu bamperiu privers širdį plakti greičiau vos žvilgtelėjus.

 • LED GALINIAI ŽIBINTAI SU SKIRTINGAIS ŠVIESOS LYGIAIS Didinti
  LED GALINIAI ŽIBINTAI SU SKIRTINGAIS ŠVIESOS LYGIAIS

  Pabrėždami ryškias horizontalias linijas, einančias skersai bagažinės dangčio, naujieji galiniai žibintai skleidžia ne tik galią bei pasitikėjimą savimi, bet ir ploną, technišką LED šviesą, kuri, žiūrint tam tikru kampu, regis, šauna pirmyn į automobilio šonus.

 • DVIGUBI IŠMETIMO VAMZDŽIAI SU BLIZGIU DIFUZORIUMI IR SPORTIŠKU GALINĖS DALIES DIZAINU Didinti
  DVIGUBI IŠMETIMO VAMZDŽIAI SU BLIZGIU DIFUZORIUMI IR SPORTIŠKU GALINĖS DALIES DIZAINU

  Išskirtinė naujojo Kia XCeed galinės dalies išvaizda nenuvilia. Dviguba išmetimo sistema kelia jaudulį ir kviečia įspūdingam pasivažinėjimui.

 • STOGO APDAILOS Didinti
  STOGO APDAILOS

  Tokiu pat stiliumi kaip ratų arkos, šoniniai slenksčiai ir metalinis galinio bamperio difuzorius, dekoruotos sidabrinės stogo apdailos suteikia naujajam Kia XCeed tvirtesnę, visureigį primenančią išvaizdą. Automobilis visuomet pasirengęs leistis į nuotykius ir parodyti, ką sugeba.

Ankstesnis Kitas

INTERJERAS XCEED
 • INTERJERAS Didinti
  INTERJERAS

  Atsisėskite ir pajauskite. Aukštų technologijų Kia XCeed vidus sujungia madingą ir populiarų stilių su rafinuotumu, talpa bei universalumu. Nėra patogesnio būdo išeiti is savo komforto zonos.

 • 10,25 COLIO NAVIGACIJA SU Didinti
  10,25 COLIO NAVIGACIJA SU "UVO CONNECT"

  Visuomet raskite trumpiausią kelią iki tikslo ar nuotykio naudojantis 10,25 colio skersmens lietimui jautriu ekranu su navigacija - pažangių funkcijų rinkiniu, sukurtu pagerinti bendrą vairavimo patirtį.

 • SKAITMENINIS 12,3 COLIŲ PRIETAISŲ SKYDELIS Didinti
  SKAITMENINIS 12,3 COLIŲ PRIETAISŲ SKYDELIS

  Naujas stiliaus ir funkcionalumo standartas: pilnai skaitmeninis vairuotojo prietaisų skydelis perduoda informaciją sėdinčiam prie vairo aiškiau nei bet kada - dėl didelių matmenų bei itin aukštos raiškos 1920x720 pikselių ekrano.

 • GELTONAI DYGSNIUOTAS NAUJAS SĖDYNIŲ DIZAINAS Didinti
  GELTONAI DYGSNIUOTAS NAUJAS SĖDYNIŲ DIZAINAS

  Šiek tiek daugiau linksmumo bei jaudulio: rafinuotos sėdynės su naujuoju geltonai dygsniuoto korio formos dizainu, papildytu geltonais prietaisų skydelio akcentais ir geltona durų inkrustacija.

Ankstesnis Kitas

 • Didinti
  "JBL PREMIUM" GARSO SISTEMA

  Aštuonių garsiakalbių, tobulai suderintų aiškiam, skaidriam garsui Kia XCeed salone, "JBL Premium" garso sistema taip pat turi pažangią "Clari-Fi" aukštos raiškos muzikos atkūrimo technologiją.

 • BELAIDIS TELEFONO KROVIKLIS Didinti
  BELAIDIS TELEFONO KROVIKLIS

  Mėgaukitės patogiu belaidžiu krovimu, paprasčiausiai padėdami savo išmanųjį ant centrinės konsolės kroviklio kol vairuojate. Jūs netgi būsite įspėtas, jei paliksite įrenginį ant įkroviklio išlipant iš automobilio.

 • Didinti
  "ANDROID AUTO™" IR "APPLE CARPLAY™" SISTEMOS

  Mėgaukitės prieiga prie savo telefono programėlių bei funkcijų automobilio informacinių pramogų sistemoje, įskaitant navigaciją, balsu valdomus skambučius ir žinutes, muziką, vaizdo įrašų transliacijas ir dar daugiau.

 • 12,3 COLIŲ SKERSMENS SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS Didinti
  12,3 COLIŲ SKERSMENS SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS

  Visuomet informuotas realiu laiku: šis vientisas ekranas turi ypač tikslias elektronines greičio ir tachometro skales. Be to, jis rodo navigacijos informaciją, audio aparatūros informaciją, skambučius ir kontaktus, detalią kelionės informaciją, automobilio diagnostinius įspėjimus bei iššokančius papildomus pranešimus.

 • IŠMANI BAGAŽINĖ (40:20:40 PROPORCIJOMIS ATSILENKIANČIOMIS SĖDYNĖMIS) Didinti
  IŠMANI BAGAŽINĖ (40:20:40 PROPORCIJOMIS ATSILENKIANČIOMIS SĖDYNĖMIS)

  Atidarykite savo 426 litrų bagažinę be vargo - ir be rankų. Bagažinės dangtis atsidaro automatiškai, pajutęs išmaniuosius automobilio raktelius. Galite įkelti savo krepšius ar bagažą net neieškodami raktelių.

 • šILDOMOS IR VĖDINAMOS SĖDYNĖS Didinti
  šILDOMOS IR VĖDINAMOS SĖDYNĖS

  Komfortas ištisus metus, nepaisant oro lauke: priekinės ir galinės sėdynės gali būti šildomos šaltomis dienomis. Tuo tarpu vasarą, odinės priekinės sėdynės gali būti vėdinamos.

 • VAIRAVIMO REŽIMO PASIRINKIMAS Didinti
  VAIRAVIMO REŽIMO PASIRINKIMAS

  Sukurtas pakelti jūsų vairavimo malonumą į kitą lygmenį, vairavimo režimo pasirinkimas padidina vairavimo dinamiką, suteikdamas didesnį akseleratoriaus pedalo jautrumą bei optimizuoja vairo jautrumą.

Ankstesnis Kitas

FUNKCIJOS
 • IŠMANI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA SU Didinti
  IŠMANI GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA SU "STOP &GO" TECHNOLOGIJA

  Važiuokite "autopilotu" saugiai ir sklandžiai su šia inteligentiška sistema, kuri reguliuoja greitį ir atstumą iki automobilio priekyje, pati automatiškai akseleruoja ir stabdo.

 • AKLOSIOS ZONOS SUSIDŪRIMO ĮSPĖJIMAS Didinti
  AKLOSIOS ZONOS SUSIDŪRIMO ĮSPĖJIMAS

  Ši sistema naudoja sensorius automobilio šonuose bei gale, informuodama jus vizualiais ir garsiniais signalais apie kliūtis aklojoje zonoje, taip palengvindama rikiavimąsi į kitas eismo juostas ir prisidėdama prie saugumo.

 • IŠLIKIMO EISMO JUOSTOJE PAGALBININKAS Didinti
  IŠLIKIMO EISMO JUOSTOJE PAGALBININKAS

  Ši technologija įspėja apie nesąmoningą pasitraukimą iš eismo juostos be jokio perspėjimo, tiesiog pakeisdama automobilio važiavimo kryptį, kad jis išliktų savo eismo juostoje.

 • VAIRUOTOJO NUOVARGIO MONITORINGO SISTEMA Didinti
  VAIRUOTOJO NUOVARGIO MONITORINGO SISTEMA

  Ši sistema stebi vairuotojo vairavimo stilių ir atpažįsta koncentracijos sumažėjimą. Aptikus nuovargio ir dėmėsio praradimo simptomus, ji parodys įspėjimo apie nuovargį simbolį ir garsiniu signalu paskatins padaryti pertrauką.

 • PRIEKINIO SUSIDŪRIMO ĮSPĖJIMAS Didinti
  PRIEKINIO SUSIDŪRIMO ĮSPĖJIMAS

  Ši sistema geba aptikti potencialų pavojų priekyje ir įspėja jus apie galimą susidūrimą ir netgi panaudoja maksimalią stabdymo jėgą bandant sustabdyti automobilį ar sumažinti žalą avarijos atveju.

 • GALINIO VAIZDO MONITORIUS SU DINAMINIU PARKAVIMOSI PAGALBININKU Didinti
  GALINIO VAIZDO MONITORIUS SU DINAMINIU PARKAVIMOSI PAGALBININKU

  Galinio vaizdo kameros pagalba su atvaizduotomis menamomis važiavimo trajektorijomis visuomet valdykite situaciją parkuojantis atbulomis.

 • EISMO JUOSTOS SEKIMO PAGALBININKAS Didinti
  EISMO JUOSTOS SEKIMO PAGALBININKAS

  Ši sistema žengia didžiulį žingsnį link pusiau automatizuoto vairavimo. Važiavimas per transporto spūstis tampa lengvesnis ir saugesnis, sistemai kontroliuojant akseleraciją, stabdymą ir vairavimą atsižvelgiant į transporto priemones, važiuojančias priekyje.

 • TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBININKAS Didinti
  TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ PAGALBININKAS

  Pradėkite matyti išmaniau: Tolimųjų šviesų pagalbininkas automatiškai perjungia tolimąsias ir artimąsias šviesas pagal kitus automobilius ir vairavimo sąlygas, suteikdamas geriausią įmanomą matomumą saugesniam vairavimui naktį.

 • ARTĖJANČIOS KLIŪTIES VAŽIUOJANT ATBULOMIS PERSPĖJIMO SISTEMA Didinti
  ARTĖJANČIOS KLIŪTIES VAŽIUOJANT ATBULOMIS PERSPĖJIMO SISTEMA

  Kol važiuojate atbulomis iš parkavimo vietos ar garažo, radarų pagalba sistema įspės apie potencialų jums pavojų keliančių transporto priemonių artėjimą.

 • PARKAVIMOSI PAGALBOS SISTEMA Didinti
  PARKAVIMOSI PAGALBOS SISTEMA

  Ši sistema parkavimąsi padaro lengvesniu nei bet kada. Lygiagretaus, kampinio ir statmenaus parkavimosi pagalbai ji naudoja priekinius, šoninius ir galinius sensorius. Viskas, ką turite daryti - kontroliuoti greitį, stabdymą ir perjungti pavaras.

 • IŠMANUS GREIČIO RIBOJIMO ĮSPĖJIMAS Didinti
  IŠMANUS GREIČIO RIBOJIMO ĮSPĖJIMAS

  Su šia sistema laikytis greičio ribojimo ženklų tampa gerokai lengviau. Ji naudoja įmontuotą kamerą kelio ženklų atpažinimui ir aiškiai atspindi informaciją navigacijos ekrane bei prietaisų skydelyje.

Ankstesnis Kitas

 • "KIA" 7 METŲ GARANTIJA

  Kiekvienas Kia XCeed savininkas gauna mūsų unikalią 7 metų/150 000 km ridos naujo automobilio garantiją (iki 3 metų neribotą, nuo 4 metų - 150 000 km). Ši garantija galioja ir kitiems savininkams, taip užtikrinant puikią automobilo kainą antrinėje rinkoje.

B (1,4 T-GDI, 1,6 T-GDI)

15 000 KМ / 12 MĖNESIŲ

D

20 000 KM / 24 MĖNESIŲ

 

Modelis Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina €
1,5 T-GDI LX PlusMechaninė6,017-6,399135,9-144,821 990
1,5 T-GDI LX Plus 7DCTAutomatinė6,151-6,375141 (139,2-144,2)23 490
1,5 T-GDI EXMechaninė6,017-6,399135,9-144,824 840
1,5 T-GDI EX 7DCTAutomatinė6,2 (6,151-6,375)141 (139,2-144,2)26 340
1,6 T-GDI EX 7DCTAutomatinė7,117160,827 340
1,5 T-GDI EX Comfort Pack 7DCTAutomatinė6,2 (6,151-6,375)141 (139,2-144,2)28 990
1,6 T-GDI EX Comfort Pack 7DCTAutomatinė7,117160,829 990
1,5 T-GDI TX 7DCTAutomatinė6,151-6,375142 (139,2-144,2)31 590
1,6 T-GDI TX 7DCTAutomatinė7,117160,832 590
Dimension image
Dimension image