IŠORĖ
 • Įspūdingi naujoviški priekinės dalies akcentai Didinti
  Įspūdingi naujoviški priekinės dalies akcentai

  Priekinės dalies dizainas, įkvėptas ryškių kontrastų, kuriuos matome gamtoje, įkūnija tvirtą, tačiau rafinuotą modernumą. Nuo plačių radiatoriaus grotelių, užtikrinančių didelį našumą, iki pasitikėjimu trykštančio juodo blizgančio priekinio buferio. Ir sportiškumo, kurį pabrėžia naujoviškas Picanto GT-Line siluetas.

 • Firminės LED šviesos Didinti
  Firminės LED šviesos

  Plati, kupina pasitikėjimo savimi naujojo Picanto išvaizda dabar papildyta ryškiais moderniais elementais – LED šviesomis, apjungiančiomis LED priekinius ir dienos šviesų žibintus abiejose pusėse.

 • Išskirtinis naujoviškų lengvojo lydinio ratlankių asortimentas Didinti
  Išskirtinis naujoviškų lengvojo lydinio ratlankių asortimentas

  Rinkitės iš įspūdingo asortimento – įskaitant naujus 14 colių ir 16 colių lengvojo lydinio ratlankius, taip pat naujus specialius GT-Line 16 colių lengvojo lydinio ratlankius. Kiekvieni jų pasižymi tvirtu, techniniu dizainu, kuris dar labiau pabrėžia vikrią Picanto laikyseną.

 • Dinamiškas galinės dalies stilius Didinti
  Dinamiškas galinės dalies stilius

  Paprasta, bet pabrėžtinai tvirta – naujojo Picanto galinė dalis platesnė, ją paryškina vertikalūs galiniai žibintai ir LED centrinis stabdžių signalas, atkartojantys priekinės dalies dizainą. Galinis buferis suteikia tvirtumo ir rafinuotumo pojūtį. Difuzoriaus forma su sportiškomis ir techninėmis detalėmis pabrėžia itin dinamišką naujojo Picanto GT-Line dvasią.

Ankstesnis Kitas

VIDUS
 • Išskirtinių spalvų paketai Didinti
  Išskirtinių spalvų paketai

  Koks jausmas įsėdus? Jis - visiškai Jūsų. Dėka plataus įvairių spalvų paketų, kurių dizaino detalės atspindi Jūsų asmeninį stilių. Pavyzdžiui, Glossy Black ar Adventurous Green paketai – visos jų detalės dekoruotos veganiška oda.

 • 8 colių jutiklinis ekranas su navigacijos sistema Didinti
  8 colių jutiklinis ekranas su navigacijos sistema

  Be rūpesčių važiuokite mieste ir už jo ribų. Standartinėje įrangoje esančiame 8 colių centriniame ekrane matysite viską, kas svarbiausia ir pačiu patogiausiu būdu. Kaip, pavyzdžiui, realiuoju laiku atnaujinama navigacijos informacija su lengvai valdomomis funkcijomis tiesiai priešais Jūsų akis. Be to, programinės įrangos naujiniai yra teikiami nuotoliniu būdu, tad visų sistemų veikimas yra atnaujinamas belaidžiu ryšiu, o tai yra dar patogiau. Su automobiliu galėsite bendrauti balso komandomis, todėl net nereikės atitraukti rankų nuo vairo.

 • 4,2 colio LCD skaitmeninis prietaisų skydelis Didinti
  4,2 colio LCD skaitmeninis prietaisų skydelis

  Standartinėje įrangoje esantis visiškai naujas 4,2 colio skaitmeninis skydelis vairuotojo vietoje kuria išskirtinį šiuolaikiškumo pojūtį, o didelio ryškumo 4,2 colio spalvotas LCD ekranas užtikrina optimalų matomumą esant bet kokiam apšvietimui.

Ankstesnis Kitas

VAIRAVIMAS BE PASTANGŲ
 • Saugaus išlipimo įspėjimas (SEW) Didinti
  Saugaus išlipimo įspėjimas (SEW)

  SEW jutikliai užfiksuoja iš galo artėjančias transporto priemones, kai automobilis yra pastatytas, Jus įspėja signalu ir įjungia vaikų apsaugos durų užraktą, taip neleisdamas gale sėdintiems keleiviams išlipti. Tik transporto priemonėms pravažiavus keleiviams bus leista saugiai išlipti.

 • Priekinio susidūrimo išvengimo pagalba (FCA) Didinti
  Priekinio susidūrimo išvengimo pagalba (FCA)

  FCA 1.5 Jums suteikia papildomo pasitikėjimo ir padeda išvengti galimų susidūrimų su pėsčiaisiais, dviratininkais ir kitais automobiliais kelyje ir sukant sankryžoje. Jei nespaudžiate stabdžių pakankamai stipriai, kad išvengtumėte susidūrimo, Jūsų Picanto tai padarys automatiškai. Naujajame Picanto įmontuota FCA 1.0 arba 1.5, priklausomai nuo įrangos lygio.

 • Skersinio eismo gale susidūrimo išvengimo pagalbinė sistema (RCCA) Didinti
  Skersinio eismo gale susidūrimo išvengimo pagalbinė sistema (RCCA)

  Paprastai ir lengvai išvažiuokite iš stovėjimo vietos ar kiemo. RCCA sistema Jus įspės, jei prie Jūsų vairuojamo automobilio numatomos judėjimo trajektorijos artės automobiliai ar pėstieji. Kilus susidūrimo pavojui, sistema automatiškai stabdys.

 • Susidūrimo nematomose zonose išvengimo pagalba (BCA) Didinti
  Susidūrimo nematomose zonose išvengimo pagalba (BCA)

  BCA įspėja Jus, jei keičiant eismo juostą kyla susidūrimo su iš galo artėjančiomis ar greta važiuojančiomis ir patenkančiomis į Jums nematomą zoną transporto priemonėmis pavojus. Jei iš galo pavojingai artėja kitas automobilis Jums išvažiuojant pirmyn iš lygiagrečios stovėjimo vietos, ji taip pat automatiškai padės stabdyti.

 • Vairuotojo dėmesingumo stebėjimo sistema Plus (DAW+) Didinti
  Vairuotojo dėmesingumo stebėjimo sistema Plus (DAW+)

  DAW+ stebi vairuotojo veiksmus, susijusius su vairavimu ir akceleracija, kad nustatytų, ar esate pakankamai dėmesingi, bei, esant būtinybei, įspėja Jus garsiniu signalu bei kavos puodelio simboliu prietaisų skydelyje. Ji taip pat perspėja, jei priešais stovintis automobilis pradeda judėti.

 • Juostos palaikymo sistema (LFA) Didinti
  Juostos palaikymo sistema (LFA)

  LFA sukurta taip, kad galėtų aptikti juostų ženklinimą ir (arba) transporto priemones kelyje, taip pat padeda vairuojant, kad Jūsų Picanto išliktų savo eismo juostoje.

 • Išmanioji greičio ribojimo sistema (ISLA) Didinti
  Išmanioji greičio ribojimo sistema (ISLA)

  ISLA suteikia Jums visą reikalingą informaciją, padedančią laikytis greičio apribojimų. Naudodama ant priekinio stiklo esančią kamerą, ji stebi greičio ir lenkimo apribojimus bei aiškiai rodo informaciją navigacijos ekrane ir prietaisų skydelyje.

Ankstesnis Kitas

 • "KIA" 7 METŲ GARANTIJA

  Kiekvienas Kia Picanto savininkas gauna mūsų unikalią 7 metų/150 000 km ridos naujo automobilio garantiją (iki 3 metų neribotą, nuo 4 metų - 150 000 km). Ši garantija galioja ir kitiems savininkams, taip užtikrinant puikią automobilo kainą antrinėje rinkoje.

B

15 000 KМ / 12 MĖNESIŲ

 

Variklis Versija Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina €
1,2 DPI 79 AG AMTGT Line AMTAutomatinė5,4-5,7122-13018 990

Kiekvienai po 2021 m. gegužės mėn. parduotai naujai transporto priemonei Kia siūlo du nemokamus navigacijos sistemos žemėlapių bei informacinės ir pramogų sistemos programinės įrangos atnaujinimus belaidžiu („Over-the-air“) būdu. Atlikę du nemokamus atnaujinimus belaidžiu būdu, nemokamai gauti transporto priemonės navigacijos sistemos žemėlapių bei informacijos ir pramogų sistemos programinės įrangos naujinius (i) galėsite apsilankę šioje svetainėje https://update.kia.com/EU/E1/Main arba (ii) oficialioje atstovybėje.