DIZAINAS
 • IŠORĖ Didinti
  IŠORĖ

  Pirmas dalykas, kuris krenta į akis pažvelgus į išskirtinio dizaino Kia ProCeed, tai jo kėbulo tipas - Shooting Brake - kuris derina savyje kupė eleganciją ir jaudulį su praktišku universalo rafinuotumu. Pažvelkite atidžiau ir pastebėsite dramatiškai žemėjančias stogo linijas, griežtai apibrėžiančias kėbulo formą - visa tai sukurta tam, kad suteiktų ProCeed automobiliui sportišką charakterį ir įsimintiną išvaizdą, o viską vainikuoja unikalaus rašto 18 colių lengvo lydinio ratlankiai.

 • INTERJERAS Didinti
  INTERJERAS

  Atnaujintuose „Ceed“ modeliuose keleivius sužavės aukščiausios kokybės interjero apdaila, raminantys rafinuotų spalvų tonai, malonios liesti medžiagos ir patogus įrangos išdėstymas. Panoraminis stogas patiks tiems, kurie būdami automobilyje nenori prarasti ryšio su gamta. Natūralus jo suteikiamas apšvietimas taip pat sustiprins erdvės pojūtį ir suteiks papildomo įkvėpimo leidžiantis į ilgesnes keliones. Svarbiausia įranga vairuotojo pusėje – skaitmeninio prietaisų skydelio 12,3 colio ekranas. Šalia jo įrengtas 10,25 colio centrinis monitorius be rėmelio, per kurį valdoma multimedijos įranga, navigacija ir visos jungiamumo funkcijos.

Ankstesnis Kitas


 • Kiekvienas KIA ProCeed savininkas džiaugsis net 7 metų arba 150 000 km ridos automobilio garantija. Štai kaip mes pasitikime savo automobiliais ir technologijomis! Be to, garantija gali būti perduodama kitam savininkui, jeigu automobilį parduosite. Ji galioja visoje EU bei Norvegijoje, Šveicarijoje, Islandijoje ir Gibraltare. Garantijos sąlygos priklausomai nuo šalies gali šiek tiek skirtis, pavyzdžiui garantija dažų dangai, įrangai ir pan.

B (1,5 T-GDI, 1,6 T-GDI)

15 000 KM / 12 MĖNESIŲ

 

Modelis Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina €
1,5 T-GDI GT-Line 7DCTAutomatinė5,750-6,10130,5-138,124 990
1,6 T-GDI GT 7DCTAutomatinė6,815427 990
1,6 T-GDI GT TX 7DCTAutomatinė6,815429 990