SALONAS
 • Vairuotojo patogumui pritaikytas salonas Didinti
  Vairuotojo patogumui pritaikytas salonas

  Šis aukščiausios klasės salonas yra išskirtinai modernus ir neperkrautas, o jo dizainas neabejotinai pritaikytas vairuotojo patogumui – nuo itin pažangaus integruoto išlenkto ekrano iki sportiško juoda oda aptraukto vairo ir centrinės konsolės su ratuko formos pavarų perjungimo valdikliu.

 • Neprilygstamas erdvumas Didinti
  Neprilygstamas erdvumas

  Visapusiškai didesni matmenys: rafinuotas salonas suteikia tiek erdvės, kiek Jums reikia, o keleiviai antroje sėdynių eilėje turi itin daug vietos kojoms. Be to, vairuotojo ir keleivių patogumui salone suprojektuota daugybė patogių dėtuvių.

 • Įkvepiančios aukščiausios klasės detalės Didinti
  Įkvepiančios aukščiausios klasės detalės

  Ši rafinuota salono erdvė nustato naujus SUV segmento standartus, automobilyje netrūksta ištaigingai patobulinto dizaino elementų, įskaitant prabangią aliuminio prietaisų skydelio ir durų apdailą, smulkmeniškai ištobulintas sportiškas oro angas su pusiau blizgiu chromuotu apvadu ir salono apšvietimą.

 • Ergonomika, deranti su naujovėmis Didinti
  Ergonomika, deranti su naujovėmis

  Ergonomiškas salono suplanavimas apima ir pažangiausias technologines naujoves, kaip antai: daugiarežimį jutiklinį ekraną, kuriame itin lengvai galima naršyti tarp informacijos, pramogų bei klimato parinkčių valdiklių.

 • Sėdynės aukščiausios klasės komfortui Didinti
  Sėdynės aukščiausios klasės komfortui

  Iš minkštų medžiagų nepaprastai meistriškai pagamintos sėdynės žavi rafinuotomis detalėmis ir energingų spalvų gausa. Vairuotojo ir priekinė keleivio sėdynės yra dar naujoviškesnės dėl ypatingą komfortą užtikrinančio sportiško ir grakštaus dizaino.

Ankstesnis Kitas

PAVAROS SISTEMOS
 • HEV pavaros sistema Didinti
  HEV pavaros sistema

  Norite leistis į tolimas keliones? Jokių problemų: * Hibridinė pavaros sistema: 1.6TGDi HEV * Visų varančiųjų ratų pavara * Automatinė 6 pavarų transmisija * Akumuliatoriaus talpa: 1,49 kWh * Mažas anglies dioksido pėdsakas: 134 g/km * Bendra galia: 230 AG

 • PHEV pavaros sistema Didinti
  PHEV pavaros sistema

  Norite vairuoti dar ekologiškiau? * Įkraunama hibridinė pavaros sistema: 1.6TGDi PHEV * Visų varančiųjų ratų pavara * Automatinė 6 pavarų transmisija * Akumuliatoriaus talpa: 13,8 kWh * 31 g ir eAER 56 km * Bendra galia: 265 AG

Ankstesnis Kitas

 • Ryšio technologijos, padedančios būti priekyje Didinti
  Ryšio technologijos, padedančios būti priekyje

  Paprastai ir sklandžiai veikianti, daugybę funkcijų turinti pažangi įranga realiu laiku suteikia informaciją apie eismą, vietines paslaugas, orus ir dar daugiau, tad visada būsite informuoti. Su „Android Auto™“ ir „Apple CarPlay™“ šnekamąją kalbą suprantančia balso atpažinimo sistema ir kitomis technologijomis Jūsų gyvenimas bus dar patogesnis.

 • Nuotolinės programėlės paslaugos Didinti
  Nuotolinės programėlės paslaugos

  Per „Kia Connect“ programėlę galite pasiekti norimą informaciją ir valdyti savo „Sportage“ nuotoliniu būdu – tiesiog savo išmaniajame telefone. Iš anksto suplanuokite maršrutą, nustatykite norimą temperatūrą prieš kelionę*, sekite savo „Sportage“, naudodami funkciją „Find my car“, gaukite įspėjamuosius pranešimus ir dar daugiau.

 • Integruoti išlenkti ekranai Didinti
  Integruoti išlenkti ekranai

  Tiesiai priešais vairuotoją įrengtas 12,3 colio „Supervision Cluster“ prietaisų skydelis pateikia visą svarbiausią informaciją matymo zonoje. Šalia integruotas 12,3 colio didelės raiškos LCD ekranas, kuriame telpa navigacijos, pramogų ir informacijos, meniu sistemos. Sujungti į vientisą kreivę, jie suteikia išskirtinį žiūrėjimo malonumą ir maksimaliai lengvina naudojimą.

 • Pažangi vairavimo patirtis Didinti
  Pažangi vairavimo patirtis

  Mėgaudamiesi sportiško salono komfortu, galite naudotis nepaprastai rafinuotais valdymo instrumentais – naujovės apima daugiarežimį jutiklinį ekraną, kuriame pirštų galiukais galėsite valdyti gausybę skirtingų funkcijų ir sklandžiai naršyti tarp klimato kontrolės parinkčių ir navigacijos valdiklių.

 • HARMAN / KARDON Premium Sound garso sistema Didinti
  HARMAN / KARDON Premium Sound garso sistema

  Džiaukitės geriausiomis pramogomis automobilyje ir mėgaukitės stulbinančios kokybės garsu, kurį atkuria „Harman Kardon Premium Sound“ garso sistema su 8 galingais garsiakalbiais, kruopščiai išdėstytais salone, taip pat išoriniu stiprintuvu ir „Active Sound Design“ technologija (ASD).

 • Įkrovimo galimybės visiems keleiviams Didinti
  Įkrovimo galimybės visiems keleiviams

  Išmaniojo telefono įkroviklis leidžia naudotis 15 W belaidžio įkrovimo funkcija vairuojant. Be to, dėl galinėje priekinių sėdynių dalyje esančių greitojo USB įkrovimo jungčių sėdintys gale taip pat gali įkrauti savo išmaniuosius įrenginius.

Ankstesnis Kitas

SAUGUMO ĮRANGA
 • Priekinio susidūrimo išvengimo pagalba sukant sankryžoje Didinti
  Priekinio susidūrimo išvengimo pagalba sukant sankryžoje

  Vertindama „Sportage“ kameros ir radaro duomenis, ši sistema analizuoja informaciją apie priekyje važiuojančius kitus automobilius, pėsčiuosius ar dviratininkus, įjungia įspėjamąjį signalą ir aktyvuoja stabdymą, kad padėtų išvengti galimo susidūrimo. Posūkio sankryžoje sistema aptinka priešinga kryptimi atvažiuojančias transporto priemones, kai sankryžoje sukama į kairę.

 • Navigacijos duomenimis pagrįsta išmanioji greičio palaikymo sistema (NSCC) Didinti
  Navigacijos duomenimis pagrįsta išmanioji greičio palaikymo sistema (NSCC)

  NSCC palaiko Jūsų nustatytą greitį ir užtikrina saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, kontroliuodama greitėjimą ir lėtėjimą. Sistema taip pat automatiškai sumažina greitį kiekviename posūkyje, atsižvelgdama į navigacijos sistemos pateiktą informaciją apie kelią.

 • Vairavimo greitkelyje pagalbos sistema (Highway Driving Assist) Didinti
  Vairavimo greitkelyje pagalbos sistema (Highway Driving Assist)

  Važiuojant greitkeliu ši technologija automatiškai keičia greitį pagal aptiktą arba Jūsų nustatytą greičio ribojimą. Sistema valdo vairą, greitėjimą ir lėtėjimą, išlaikydama Jus reikiamos eismo juostos centre ir palaikydama saugų atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės.

 • Susidūrimo nematomoje zonoje vengimo pagalbos sistema Didinti
  Susidūrimo nematomoje zonoje vengimo pagalbos sistema

  Ši sistema garsiniu ir vaizdiniu signalu įspėja apie riboto matomumo zonoje esančias transporto priemones ir aktyviai valdo Jūsų automobilį, kad padėtų išvengti susidūrimo. Susidūrimo su galiniu skersiniu eismu vengimo sistema taip pat padeda važiuojant atbuline eiga, jei kitos transporto priemonės artėja iš kairės arba dešinės pusės.

 • Nuotolinis išmanusis parkavimo asistentas (RSPA) Didinti
  Nuotolinis išmanusis parkavimo asistentas (RSPA)

  Pastatykite savąjį „Sportage“ į stovėjimo vietą arba iš jos išvažiuokite tiesiog stovėdami šalia automobilio – raktu manevruokite pirmyn ir atgal. Susidūrimo išvengti padedanti pagalbinė parkavimo sistema įspės, jei pastebės kliūtį automobilį statant atbuline eiga. Be to, įjungs stabdžius, kad padėtų išvengti susidūrimo.

Ankstesnis Kitas

PATOGUMAS
 • Bekelės režimas Didinti
  Bekelės režimas

  Nuotykiams atviroje gamtoje nėra ribų: itin pažangus „Terrain Mode“ bekelės režimas* automatiškai pritaiko „Sportage“ parinktis, kad važiavimo dinamika būtų optimali bet kokioje aplinkoje ir bet kokiomis sąlygomis, įskaitant sniegą, purvą ir smėlį. Elektra reguliuojama pakaba** užtikrina maksimalų komfortą manevruojant.

 • Važiavimo režimai Didinti
  Važiavimo režimai

  Tiesiog pasirinkite „Comfort“, „Eco“ arba „Sport“ režimą, o sistema pakoreguos traukos kontrolės ir vairo mechanizmo parinktis bei atsaką į pedalo paspaudimą ir optimizuos važiavimo dinamiką. Taigi visada, bet kokiomis sąlygomis užtikrintai valdysite automobilį. Didžiausias vairavimo malonumas garantuotas.

 • Sumaniai panaudota erdvė Didinti
  Sumaniai panaudota erdvė

  „Sportage“ salone yra daug vietos kojoms ir galvai. Sumaniai panaudota erdvė, kad būtų kuo patogiau: čia įrengta daugybė dėtuvių, įskaitant didelius puodelių laikiklius centrinėje konsolėje, gale įsitaisiusiems keleiviams skirtus drabužių pakabus ir galinės sėdynės centrinį porankį su puodelių laikikliais.

 • Rafinuota erdvė, nustatanti naujus standartus Didinti
  Rafinuota erdvė, nustatanti naujus standartus

  Įspūdinga bagažinės talpa ir lanksčios transportavimo galimybės: galines sėdynes galima lengvai nulenkti ir stulbinančiai padidinti erdvę kroviniams iki 1 780 litrų. Sėdynės, nulenkiamos santykiu 40:20:40, leidžia erdvę pritaikyti prie savo poreikių ir vežti tiek keleivius, tiek krovinį.

Ankstesnis Kitas


 • Kia garantija apima 7 laikotarpį nuo pirmosios registracijos arba 150 000 km, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau. Garantija galioja visose ES šalyse (taip pat Norvegijoje, Šveicarijoje, Islandijoje ir Gibraltare). Galimos papildomos garantijos sąlygos, pavyzdžiui, baterijai, dažams ir papildomai įrangai skirtingose šalyse gali skirtis. Daugiau informacijos apie Kia garantiją galite rasti [www.Kia.com].

B (HEV, PHEV)

15 000 KM / 12 MĖNESIŲ

 

Modelis Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina €
1,6 T-GDI HEV EX 6AT 2WDAutomatinė5,7-5,8130-13135 990
1,6 T-GDI HEV EX 6AT 4WDAutomatinė6,3-6,5144-14737 990
1,6 T-GDI HEV GT-Line 6AT 2WDAutomatinė5,7-5,8130-13138 990
1,6 T-GDI HEV GT-Line 6AT 4WDAutomatinė6,3-6,5144-14740 990
1,6 T-GDI HEV GT-Line TX 6AT 4WDAutomatinė6,3-6,5144-14744 990
Dimension image
Dimension image

1) Kia elektromobiliuose (EV), hibridiniuose modeliuose (HEV) ir įkraunamuosiuose hibriduose (PHEV) montuojamos aukštos įtampos ličio jonų baterijos pritaikytos ilgalaikei eksploatacijai. KIA baterijoms suteikiama 7 metus arba 150 000 km galiojanti garantija, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau. Švelniuosiuose hibriduose (MHEV) naudojamoms žemos įtampos (48 arba 12 V) baterijoms Kia suteikia 2 metų garantiją be ridos apribojimų. Kia taip pat užtikrina, kad elektromobilių ir įkraunamųjų hibridų baterijos garantijos laikotarpiu išlaikys 70 proc. įkrovimo talpos. Hibridinių modelių ir švelniųjų hibridų talpos sumažėjimas neįtrauktas į garantijos sąlygas. Siekiant maksimaliai išvengti galimo talpos sumažėjimo vadovautis naudojo vadove pateiktomis rekomendacijomis. Daugiau informacijos apie Kia garantiją galite rasti [www.Kia.com].

2) Kiekvienai po 2021 m. gegužės mėn. parduotai naujai transporto priemonei Kia siūlo du nemokamus navigacijos sistemos žemėlapių bei informacinės ir pramogų sistemos programinės įrangos atnaujinimus belaidžiu („Over-the-air“) būdu. Atlikę du nemokamus atnaujinimus belaidžiu būdu, nemokamai gauti transporto priemonės navigacijos sistemos žemėlapių bei informacijos ir pramogų sistemos programinės įrangos naujinius (i) galėsite apsilankę šioje svetainėje https://update.kia.com/EU/E1/Main arba (ii) oficialioje atstovybėje.