360° view

DIZAINAS

Štai jaudulys

DIZAINAS
 • Didinti

  Aptakios išorės su išskirtiniais bruožais, naujasis „Kia Stonic“ trykšta smagiu sportiškumu. SUV primenantys stogo laikikliai tikrai išsiskiria, o tamsintas stiklas žadina smalsumą ir sukuria asmeninę erdvę. Dvigubos projekcijos priekiniai žibintai su posūkių ir LED DRL rūko žibintais nušviečia kelią 17 col. lydinio ratlankiams.

 • Didinti

  Būkite drąsūs! Suasmeninkite naująjį „Kia Stonic“, pasirinkdami vieną iš dvidešimties dviejų atspalvių spalvų derinių stogui ir korpusui. Viduje rinkitės vieną iš šešių bronzinių spalvų paketų, įskaitant, bronzos, oranžinį, žalią ir pilką. Kuris geriausiai atspindi jūsų asmenybę ir pomėgius?

 • Didinti

  Naujojo „Kia Stonic“ galingas dizainas buvo sukurtas norintiems, kad kiekvienas pasivažinėjimas būtų nuotykis. Aerodinamiškos linijos ir ryškios grotelės prisideda prie jūsų individualumo. Kaip galinis langas su aptaku ir didesnė apatinė įsiurbimo anga, siurbianti aušinantį orą. Galingi sparnai ir buferis bei oro srautą reguliuojanti slydimo plokštė užbaigia šį šaunų miesto visureigį.

 • Didinti

  Įlipkite ir susižavėkite stilingu naujojo „Kia Stonic“ vidumi. Rinkitės audinio arba dirbtinės odos sėdynes, priklausomai nuo asmeninių pomėgių. Tvirtai laikykite prabangų odinį D formos vairą. Palepinkite akis madingais spalvotais įdėklais ir detalėmis, pvz. kontrastingais dygsniais ant vairo ir sėdynių.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

KOMFORTAS IR PATOGUMAS

KOMFORTAS IR PATOGUMAS
 • Didinti

  Dievinate išvaizdžią technologiją? Naujasis „Kia Stonic“ – taip pat, galintis pasigirti patraukliu 7 col. slankiojančiu jutikliniu ekranu. Tai jūsų langas į viską, nuo radijo iki navigacijos, įskaitant žemėlapių atnaujinimus 7 metams.5 Gale sėdintys keleiviai gali pasinaudoti USB įkrovikliu, prireikus įkrauti įrenginius.

 • Didinti

  Linksmybės šiame unikaliame miesto visureigyje tęsiasi su 1,0 T-GDI varikliu su 120 AG.9 Sėskite, prisisekite ir pasiekite naują malonaus vairavimo lygmenį.

 • Didinti

  Patogiai įsitaisykite erdvioje kabinoje ir mėgaukitės novatoriška vairavimo patirtimi su pažangiomis technologijomis. Kabinoje visas dėmesys skiriamas jums. Ekranas su svarbiausia informacija yra nukreiptas link vairuotojo sėdynės ir visi mygtukai pasiekiami. Taip gerai apgalvotas vidaus dizainas leidžia susitelkti ties tuo, kas svarbiausia – vairavimu.

 • Didinti

  Sukurtas puikiam valdymui ir važiavimui, naujasis „Kia Stonic“ pasižymi manevringu, ypač jautriu vairavimu. Mėgaukitės tvirtesnės iš ypač tvirto plieno pagamintos važiuoklės pojūčiu. Grynas malonumas ir puikus jautrumas, kaskart sėdant už vairo.

 • Didinti

  „Kia Stonic“ smagumas ir aptakumas nereiškia, kad buvo taupoma vieta. Vietos pakanka patogiai kelionei su draugais. Reikia vežti krovinius? Ne bėda! Tiesiog nulenkite 60:40 padalintas galines sėdynes, sukurdami pakankamai vietos kroviniams.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

TECHNOLOGIJOS IR SAUGUMAS

TECHNOLOGIJOS IR SAUGUMAS
 • Didinti

  Atraskite „DRIVE WiSE“ – augantį „Kia“ pažangių vairuotojo pagalbinių technologijų asortimentą.6 Sukurtos saugesniems keliams, šios novatoriškos funkcijos padeda greitai reaguoti į pavojus. Kad galėtumėte susitelkti ties vairavimo malonumu.

 • Didinti

  Nuovargis ir išsiblaškymas kelyje gali būti rimtas pavojus. Ir jums, ir kitiems eismo dalyviams. Įspėjimas apie išvažiavimą už eismo juostos (LDW) stebi jūsų padėtį eismo juostoje ir nukrypus perspėja vaizdiniais ir garsiniais signalais.

 • Didinti

  Priekinio susidūrimo išvengimo pagalba (FCA) padeda išvengti avarijos arba ją sušvelninti, įspėdama ir, jei reikia, automatiškai stabdydama.7 Naujojo „Kia Stonic“ priekiniame buferyje esantis jutiklis ir kamera ant priekinio stiklo stebi netoliese esančius pavojus, pvz. kitus automobilius ir pėsčiuosius.

 • Didinti

  Vairuotojo dėmesio įspėjimas (DAW) atidžiai stebi vairavimą. Jei sistema nustato, kad galite būti pavargę, ji rekomenduoja padaryti pertraukėlę.

 • Didinti

  Važiuojant su tolimaisiais žibintais, tolimųjų žibintų pagalbos sistema (HBA) aptinka artėjančius automobilius ir automatiškai pritemdo tolimuosius žibintus. Taip neapakinsite iš priekio atvažiuojančių vairuotojų, apie tai net negalvodami.

 • Didinti

  Zonos, kurių akys nemato, yra žinomos dėl savo pavojingumo. Aklosios zonos susidūrimo perspėjimas (BCW) su galinio skersinio eismo susidūrimo perspėjimu (RCTCW) praneša apie į akląją zoną įvažiavusius kitus automobilius. Taip apsaugomi visi.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

INTERJERO PAKETAI

 • Didinti

  Dirbtinės odos vidus yra standartinė „TX“ apdailos įranga ir papildoma įranga kitų apdailų atveju.

 • Didinti

  Oranžinio paketo vidus yra standartinė „TX“ versijos įranga ir galimas kaip papildoma įranga su kitomis versijomis. Į oranžinį paketą įeina medžiaginės sėdynės su dirbtine oda, oranžiniais dygsniais ir oranžiniais papuošimais.

 • Didinti

  Pilko paketo vidus yra standartinė „TX“ versijos įranga ir galimas kaip papildoma įranga su kitomis versijomis. Į pilką paketą įeina medžiaginės sėdynės su dirbtine oda, pilkais dygsniais ir pilkais papuošimais.

 • Didinti

  Žalio paketo vidus yra standartinė „TX“ versijos įranga ir galimas kaip papildoma įranga su kitomis versijomis. Į žalią paketą įeina medžiaginės sėdynės su dirbtine oda, žaliais dygsniais ir žaliais papuošimais.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

Modelis Variklis Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Speciali kaina € Kaina €
1,2 LX Plus1,2 MPI, 84 AGMechaninė5,813414 29015 290
1,4 EX1,4 MPI, 100 AGMechaninė5,813216 29017 790
1,4 EX AT1,4 MPI, 100 AG AT6AT6,414617 29018 790
1,0 T-GDI EX1,0 T-GDI 120 AGMechaninė5,512516 99018 990
1,0 T-GDI EX 7DCT1,0 T-GDI 120 AG 7DCT7DCT5,212018 19020 190
1,4 EX Comfort Pack 6AT1,4 MPI, 100 AG AT6AT6,414618 49020 290
1,0 T-GDI EX Comfort Pack1,0 T-GDI 120 AGMechaninė5,512518 49020 490
1,0 T-GDI EX Comfort Pack 7DCT1,0 T-GDI 120 AG 7DCT7DCT5,212019 69021 690
1,6 VGT EX Comfort Pack1,6 CRDi, 115 AGMechaninė4,010619 99021 990

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS INTERVALAI

15 000 КМ / 12 MĖNESIŲ
30 000 КМ / 24 MĖNESIŲ

 

MATMENYS

PADANGŲ ŽENKLINIMAS

Ratlankių dydis Padangų gamintojas Padangų dydis Ant sausos dangos Ant šlapios dangos Klasė Rezultatas