360° view

DIZAINAS

DIZAINAS
 • Didinti

  Naujasis "Kia Ceed Sportswagon" pasiūlys jums daugiau erdvės, kad galėtumėte mėgautis kiekviena diena. Jis vadinasi "Sportswagon", nes derina savyje atletišką dizainą, universalumą, erdvę ir dinamišką važiavimą. Pasiruoškite nepamirštamiems vairavimo įspūdžiams.

 • Didinti

  Naujasis "Kia Ceed Sportswagon" yra toks pat atletiškas kaip ir hečbekas. Dvigubos priekinės radiatoriaus aušinimo grotelės, LED priekiniai žibintai su "Ledo kubelių" formos dienos LED šviesomis ir priešrūkiniai žibintai suteikia išskirtinę išvaizdą žvelgiant iš priekio. Sportiškas žemas profilis vizualiai pailginamas dėl chromo apvadų aplink langus ir stogo bėgelių, kurie suteikia laisvės ant stogo pervežti beveik bet ką.

 • Didinti

  Žvilgsnį traukiantys galiniai dienos šviesos LED žibintai suteikia automobiliui puikia atpažįstamą siluetą. Išskirtinis dizainas yra pagrindinis naujos kartos CEED šeimos bruožas. LED šoniniai indikatoriai (trys šviečiantys kubeliai), integruoti į žibintus rodo automobilio plotį. Priekyje - pilnai LED žibintai su "Ledo kubelių" formos dienos šviesomis ir automatine tolimųjų šviesų perjungimo sistema (HBA).

 • Didinti

  Viskas sukurta vairuotojui. Horizontali centrinė konsolė suteikia erdvės įspūdį. Stilinga apdaila su juodo ir pilko audinio intarpais bei dirbtinė oda, o patiems išrankiausiems siūlomas juoda oda padengtas salonas. Moderniausios technologijos puikia integruotos į lietimui jautrų 8" ekraną su navigacija.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

KOMFORTAS

 • Didinti

  Įspūdinga 625 litrų bagažinės talpa lengvai gali būti padidinta iki 1694 litrų, nulenkus galines sėdynes. Be to, viduje rasite dar dvi erdves po grindimis, kuriose lengvai tilps smulkūs daiktai.

 • Didinti

  Išmanios galinės bagažinės durys atsidaro automatiškai, vos jūs prisiartinate prie automobilio galo, jeigu jūsų kišenėje ar rankinėje yra išmanusis raktas - itin patogu, jeigu jūsų rankos užimtos. Išmaniojo rakto pagalba jūs užvesite variklį vienu mygtuko paspaudimu. Be to, galime per atstumą uždaryti langus.

 • Didinti

  Visos automobio sėdynės šaltomis dienomis greitai sušyla, tai ppat, kaip sušyla ir vairas bei priekinis automobilio stiklas. Priekinėse sėdynėse yra sumontuota ir ventiliacijos sistema karštoms dienoms. "Smart Parking Assist" sistema leidžia įsisprausti net į mažiasią tarpą tarp automobilių: galinė vaizdo kamera rodo būsimą automobilio trajektoriją ant centrinės konsolės ekrano - tai padeda jums tiksliai pataikyti į savo vietą ankštoje stovėjimo aikštelėje.

 • Didinti

  Važiuoti tamsoje dabar patogiau! Automobilis aptinka tamsoje iš priekio atvažiuojančią transporto priemonę ir tinkamu momentu perjungia į artimąsias šviesas ir, kai transporto priemonė pravažiuoja, vėl įjungia tolimąsias šviesas. Tolimųjų šviesų pagalbinė sistema yra standartinė visų CEED modelių įranga.

 • Didinti

  Mėgaukitės puikios kokybės savo mėgstama muzika. JBL Premium garso sistema su 8 garsiakalbiais ir pažangia Clari-Fi™ muzikos atkūrimo technologija užtikrins, kad vairuodami klausysitės tik kokybiško garso.

 • Didinti

  Daugiau jokių laidų! Jei jūsų telefonas turi „Qi“ technologiją, tereikia jį padėti į tam skirtą lentynėlę ir telefonas pats įsikraus.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

SAUGUMAS IR PAGALBINĖS SISTEMOS

SAUGUMAS IR PAGALBINĖS SISTEMOS
 • Didinti

  Važiuoti tamsoje dabar patogiau! Automobilis aptinka tamsoje iš priekio atvažiuojančią transporto priemonę ir tinkamu momentu perjungia šviesas iš tolimųjų į artimąsias, o kai transporto priemonė pravažiuoja, vėl įjungia tolimąsias šviesas. Tolimųjų šviesų pagalbinė sistema yra standartinė visų CEED modelių įranga.

 • Didinti

  Susidūrimo kaktomuša įspėjimo sistema (FCA - angl. "Forward Collision-Avoidance Asist") aptinka priekyje važiuojantį automobilį (standartinė įranga) bei pėsčiuosius, neatsargiai einančius per kelią (papildoma įranga). Sistema aptinka kliutį priekyje ir įvertina jos greitį bei atstumą naudodama radarą ir kamerą. Jei iškyla pavojus, sistema vizualiai apie tai įspėja, o jei vairuotojas į perspėjimą nereaguoja, stabdo automobilį automatiškai, kad būtų išvengta susidūrimo.

 • Didinti

  Aklosios zonos stebėjimo sistema seka vadinamąsias automobilio akląsias zonas ir įspėja vairuotoją apie automobilius, kurių pats vairuotojas gali nepastebėti. Eismo juostos keitimo pagalbos sistema padeda vairuotojui saugiai persirikiuoti į kitą eismo juostą, aptikdama automobilius aklosiose zonose ir įspėdama vairuotoją apie pavojingą situaciją. Šią sistemą kaip papildomą įrangą galima įsigyti perkant EX komplektacijos automobilį.

 • Didinti

  Adaptyvi greičio palaikymo sistema vaizdo kameros ir radaro pagalba kontroliuoja atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio ir koreguoja CEED greitį priklausomai nuo to, ar priekyje važiuojantis automobilis stabdo ar greitėja įsibėgėja iki vairuotojo nustatyto maksimalaus greičio). Esant būtinybei, sistema visiškai sustabdo automobilį. Adaptyvią greičio palaikymo sistemą kaip papildomą įrangą galima įsigyti tik EX komplektacijos modeliui su 7 laipsnių automatine pavarų dėže.

 • Didinti

  Greičio ribojimo informacinė sistema nuskaito greitį ribojančius ir lenkimą draudžiančius kelio ženklus ir atvaizduoja juos navigacijos sistemos ir prietaisų skydelio ekranuose. Galima įsigyti kaip papildomą įrangą automobiliams su EX komplektacija.

 • Didinti

  Nuovargio aptikimo sistema seka vairuotojo elgesį (judesius vairu, greičio palaikymą ir skaičiuoja bendrą kelionės trukmę) bei, pastebėjus koncentracijos praradimą garsinio ir vizualinio signalų pagalba įspėja vairuotoją, kad jam reikia pertraukėlės. Nuovargio aptikimo sistema yra standartinė visų CEED modelių įranga.

Ankstesnis Kitas

Konfigūratorius Žiūrėti galeriją (0)

7 METŲ GARANTIJA

 • Kiekvienas KIA CEED Sportswagon savininkas džiaugsis net 7 metų arba 150 000 km ridos automobilio garantija. Štai kaip mes pasitikime savo automobiliais ir technologijomis! Be to, garantija gali būti perduodama kitam savininkui, jeigu automobilį parduosite. Ji galioja visoje EU bei Norvegijoje, Šveicarijoje, Islandijoje ir Gibraltare. Garantijos sąlygos priklausomai nuo šalies gali šiek tiek skirtis, pavyzdžiui garantija dažų dangai, įrangai ir pan.

TECHNINĖS PRIEŽIŪROS INTERVALAI

B (1,4 MPI; 1,4 T-GDI, 1,0 T-GDI)

15 000 KM / 12 MĖNESIŲ
D
30 000 KM / 24 MĖNESIŲ

 

Modelis Variklis Pavarų dėžė Vidutinės degalų sąnaudos CO₂ emisija Kaina €
1.6 CRDi LX Plus1,6 CRDi, 115 AGMechaninė4,110619 390
1.4 T-GDI 7DCT EX NAVI1,4 T-GDI, 140 AG 7DCT7DCT5,5-5,7125-12921 490
1.6 CRDi (136 hp) 7DCT EX NAVI1,6 CRDi, 136 AG 7DCT7DCT4,211023 490

MATMENYS